23-03-2018

Daugavpilieši piedalijās 5. STARPTAUTISKAJĀ KARATE TURNĪRĀ «RIGA CUP 2018»

Šī gada 18 martā Rīgā, sporta zālē Austrumu vidusskola norisinājās 5 STARPTAUTISKAIS  KARATE TURNĪRS «RIGA CUP 2018». Sacensību organizators – Sporta centrs «DZEN DO & BUDO ART STUDIO», prezidents А.Bondarevs.

Rīgas Kausa sacensības notika pēc Olimpiskās sistēmas uz diviem tatami. Turnīrā piedalījās karatisti no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Izraēlas.

Sacensības notika dažādās kategorijās SUMO (divcīņa), KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās.

Šajās sacensībās Daugavpils sportistus pārstāvēja SOCHIN karate kluba karatisti (prezidents Sergejs Ivaņko).

SOCHIN karate kluba sportisti ieguva sekojošus rezultātus:

Alekss Batisčevs, vecuma kategorija 6 gadi, piedaloties disciplīnā SUMO (divcīņa) panāca labu rezultātu un izcīnīja 3 vietu (bronzas godalga).

Iļja Zenkovs, vecuma kategorijā 12 - 13 gadi, piedalījās visās trīs  disciplīnās un savāca visas bronzas godalgas (katrā disciplīnā ieguva 3 vietu).

Anželika Kostina, vecuma kategorijā 12 - 13 gadi, piedaloties disciplīnā KUMITE (divcīņa), izcīnīja bronzas godalgu (3 vieta).

Ksenija Lasska, vecuma kategorijā 12 - 13 gadi, piedaloties disciplīnā KATA (kompleksi), arī izcīnīja bronzas godalgu (3 vieta).

Kopumā uz četriem SOCHIN  karate kluba sportistiem tika iegūtas 6 medaļas.

Drīzumā SOCHIN  karate kluba sportisti dosies uz starptautiskajām sacensībām Polijā.