Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Pilsētas attīstība | Projekti | Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā, Nr. 9.2.4.2/16/I/101

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā, Nr. 9.2.4.2/16/I/101

Paziņojums par 2018.gada oktobra mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafiku

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada oktobra aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: oktobra grafiks 

 ___________________

Arī šogad Daugavpilī notika Aerobikas maratons

Pasākuma mērķis bija popularizēt veselīgu un sportisku dzīvesveidu, kā arī iepazīstināt Daugavpils iedzīvotājus ar sporta novirzieniem, kuri tiek piedāvāti Daugavpils sporta klubos.
Aerobikas Maratona programma sastāvēja no septiņiem treniņiem, katras nodarbības ilgums bija 30-40 minūtes. Maratona dalībnieki treneru vadībā izmēģināja sēkojošus  fitnesa un aerobikas veidus: Dance Aerobika, Tai-Bo, Pilates, Dipwork, Zumba, Tabada, Stretching.
              Pasākumā piedalījās vairāk nekā 100 dažāda vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības dalībnieki. Tika iesaistīti 7 dažādu fitnesa un aerobikas veidu treneri.
              Aerobikas Maratons palīdz paaugstināt aktīvo un veselīgo iedzīvotāju skaitu. Maratona dalībnieki tika motivēti pievērsties veselīgam un aktīvām dzīves veidam, kā arī viņiem bija iespēja izvēlēties priekš sevis piemērošu fitnesa veidu.   Sporta aktivitātes sekmē sabiedrības saliedēšanos, sporta nodarbības grupā palīdz attīstīt saskarsmes un sadarbības prasmes.

 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

--------------------------------

Daugavpilī noritēja Eiropas Sporta nedēļa

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, ikviens interesents tika aicināts uz veselības veicināšanas atklātajām nodarbībām - skriešanas treniņu kopā ar Daugavpils Runners grupu, pilates nodarbību ar aerobikas studiju “SantaDIpalestra”, nūjošanas nodarbību ar treneri Larisu Silovu, fitnesu visai ģimenei kopā ar Be Active grupu un velo pārgājienu. Skolēniem notika konkurs -sporto kopā ar savu klasi, kur jaunieši sporta un veselību veicinošajās aktivitātēs iesaistīja klasesbiedrus.

Eiropas Sporta nedēļas norisinājās no 23. līdz 30 septembrim ar mērķi mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Pasākumi tika rīkoti projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

 

-------------------------------

Konkurss Daugavpils skolēniem “Piecel klasesbiedru”


Eiropas Sporta nedēļā sporto kopā ar savu klasi -  iesaisti pēc iespējas vairāk klasesbiedru sporta un veselību veicinošajās aktivitātēs.

Ja Tu mācies 6. – 12. klasē kādā no Daugavpils pilsētas skolām, tad veido video un fotografē, kā Tu iesaisti klasesbiedrus sportā.

Līdz 4. oktobrim savā Facebook kontā izvieto video un foto par sportošanu kopā ar mirkļbirku #ESparveselību #daugavpilsirsports

Aktīvākā klase saņems dāvanā modernās vingrošanas nodarbību kopā ar treneriem no aerobikas studijas “SantaDIpalestra” un iespēju īpaši tik izceltai un godinātai 53. skrējienā “Daugavpils - Mežciems”, kas norisināsies 6.oktobrī.

Konkursu rīko Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte” sadarbībā ar Daugavpils sporta pārvaldi.

Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

______

Atklātie treniņi Sporta nedēļas ietvaros


Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, ikviens interesents tiek aicināts uz veselības veicināšanas atklātajām nodarbībām:

Trešdien, 26. septembrī

-         plkst. 20:00, pulcēšanās vieta Vienības laukumā, Skriešanas treniņš kopā ar Daugavpils Runners grupu.

 

Ceturtdien, 27. septembrī

-         plkst. 18:15, Daugavpils Saskaņas pamatskolas sporta zālē, Pilates nodarbība ar aerobikas studiju “SantaDIpalestra”. Pilates laikā mūzikas pavadījumā un mierīgā gaisotnē tiks nodarbināti dziļākās muskuļu grupas. Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšējā pieteikšanās pa tālr. 26433828

 

Piektdien, 28. septembrī

-         plkst. 17:10, sporta bāzē “Dzintariņš” (Krimuldas iela 41), Nūjošanas nodarbība ar treneri Larisu Silovu. Notikuma vietā būs pieejamas nūjas.

 

-         plkst. 18:00,  13. vidusskolas sporta laukumā, Fitness visai ģimenei kopā ar Be Active grupu.

 

Sestdien, 29. septembrī

-         plkst. 10:00, pulcēšanās vieta Vienības laukumā, Velo pārgājiens. Tiks paveikti ap 25 km. Neaizmirstam, ka aizsargķiveres ir obligātas un ņemam līdzi dzeramo ūdeni.

 

Visas aktivitātes ir bez maksas un jebkuram vecumam. Eiropas Sporta nedēļa norisinās no 23. līdz 30 septembrim ar mērķi mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Pasākumi tiek rīkoti projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

--------------------------------------------------------------------------------

Daugavpilī izglītoja iedzīvotājus par veselīgu dzīvesveidu

 un slimību profilaksi 

Daugavpils Universitātē notika informatīvs masu pasākums ar mērķi izglītot iedzīvotājus par veselīga dzīvesveida un slimību profilakses jautājumiem.

Pasākuma laikā iedzīvotāji tika informēti par seksuālās un reproduktīvās veselības un psihiskās veselības nozīmi, par veselīga un pareiza uztura nozīmi ikdienā, kā arī par atkarību izraisošo vielu un procesu izplatības mazināšanas iespējām.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja ne tikai uzzināt vai papildināt jau esošās zināšanas par sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem, bet arī tika dota iespēja darboties praktiski. Iedzīvotāji sertificētu fizioterapeitu un citu speciālistu vadībā apguva dažādas relaksācijas pozas, elpošanas vingrinājumus un citas fiziskās aktivitātes stresa mazināšanai un veselīga dzīvesveida veicināšanai.

Kopumā pasākumā piedalījās un savu interesi izrādīja apmēram 150 cilvēki, kuru starpā bija ne tikai Daugavpils pilsētas iedzīvotāji, bet arī apkārtējo pilsētu un novadu iedzīvotāji.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki pateicās semināra organizatoriem gan par augstas kvalitātes lektoru piesaisti, gan arī par interesantajām praktiskajām aktivitātēm, kuras iedzīvotāji apņēmās pildīt arī ikdienā, lai uzlabotu savu veselības stāvokli.

Pasākums notika projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

----------------------------------------------------------------------------------

Daugavpilī noritēja Eiropas Mobilitātes nedēļa

 

2018. gada no 16. līdz 22. septembrim tika atzīmēta Eiropas Mobilitātes nedēļa, kas ir Eiropas Komisijas iniciētā sabiedrības informēšanas kampaņa ar mērķi aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot eiropiešu dzīves un apkārtējās vides kvalitāti. 

19. septembrī Daugavpilī notika akcija “Diena bez auto”, kad ikviens iedzīvotājs tika aicināts būt īpaši kustīgs, pārvietoties ar videi un veselībai draudzīgākiem pārvietošanās veidiem. Akcijas laikā notika dažādi pasākumi – spēka vingrinājumi, mini futbola stafete, Chair Challenge, āra lasītava ar Latgales Centrālo bibliotēku, izbraukumi ar Daugavpils Universitātes elektromobīli, rīta rosme ar STOP TIME Dance Studio un Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes runci Rūdi un bebru Bruno, kā arī pusdienu ZUMBA ar Nataļju Križanovsku.

22. septembrī Daugavpils Esplanādes parkā notika Velo rīts ģimenēm, kur bērni un viņu vecāki aktīvi pildīja dažādus veselības un drošības uzdevumus, kas ir saistīti ar riteņbraukšanu. Savukārt bebrs Bruno un runcis Rūdis parūpējās par velo satiksmes drošību aktivitātes norises vietā.

Pēcpudienā veloparkā startēja velo foto orientēšanās “Daugavpils Fotoreiss 2018”. Velo foto orientēšanās laikā komandas veica aizrautīgus uzdevumus un meklēja apsleptos burtus Daugavpils pilsētā, pārvietojoties ar velosipēdiem.

  

Pasākumi tika rīkoti projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

__________________

Seminārs par onkoloģijas slimībām bija lietderīgs

 

17. augustā plkst. 14:00 viesnīcā “Latgola” norisinājās “Informatīvs seminārs par onkoloģijas slimībām plašākai sabiedrības daļai”. Semināra laikā bija iespēja noklausīties Dr. Intas Vaivodes lekciju par onkoloģijas slimībām un to profilaksi, ka arī tikties ar Veselības ministrijas galveno speciālisti onkoloģijā un asociēto profesori Daci Baltiņu. Komunicējot ar dažāda vecuma pilsētas iedzīvotājiem, kas bija sapulcējušies, iezīmējās vairākas problēmas attiecībā uz iedzīvotāju informētību par pakalpojumiem, kas saistīti ar veselības aprūpi valstī un pasākumiem, kas saistīti ar veselības profilakses pakalpojumu saņemšanu. Iedzīvotāju zināšanas, par iespējām pieaugušajiem pacientiem saņemt profilaktiskos veselības pakalpojumus gan pie ģimenes ārstiem, gan pie speciālistiem ir ļoti ierobežotas.  

Profesore D. Baltiņa informēja sapulcējušos iedzīvotājus par onkoloģisko saslimšanu skrīninga programmām valstī, par pakalpojuma saņemšanu “zaļā koridora” ietvaros, kas radīts pacientiem ar aizdomām par onkoloģiskajām saslimšanām. Profesore Baltiņa ir šīs idejas autore Latvijā, kuras realizācijas laikā, kopš 2016. gada nogales ļoti daudzi pacienti “zaļā koridora” ietvaros ir saņēmuši laicīgu diagnožu apstiprinājumu un ārstēšanu.

Jautājumu laikā sanākušie klausītāji uzdeva dažādus jautājumus par interesējošām un bieži vien personiski “sasāpējušām” veselības aprūpes problēmām. Katram dalībniekam bija iespēja arī individuāli komunicēt ar profesori.

Pēc informatīvā semināra klausītāji ļoti atzinīgi novērtēja pasākumu un izrādīja interesi tikties arī ar citu specializāciju medicīnas speciālistiem šādā formātā.

-------------------------

Bezmaksas mūsdienu deju nodarbības


Vecāki, aicinām pieteikt savus bērnus uz mūsdienu deju nodarbībām. Kurās bērns kļūs fiziski stiprāks, attīstīs koordināciju un spēju plastiski kustēties, ka arī uzlabos stāju un pašsajūtu.

Bērni tiks uzņemti sekojošās vecuma grupās:

 • 1.grupa 7-10 gadi
 • 2.grupa 11-14 gadi

Uz nodarbībām var pieteikties pa tālruni 28372172- Nadežda. Pirmās nodarbības notiks 11. un 12. septembrī.

Aicinot jaunus dejot gribētājus, kā arī profesionāļus tiek rīkota 14. septembrī no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:30 Atvērto durvju diena, Ģimnāzijas ielā 27 (Bērnu attīstības centrs „SAULES STARIŅI”), kur vecāki varēs atnākt kopā ar bērnu un iepazīties ar deju pedagogiem, ka arī uzdot sev interesējošos un organizatoriskos  jautājumus par nodarbībām.

 

Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

---------------------------------------

Īstais laiks pieteikties uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām


Nūjošana, pozitīvi ietekmē mūsu pašsajūtu un veselību. Nodarbības laikā tiek nodarbināti līdz pat 90 % muskuļu, taču šī aktivitāte ir saudzējošāka locītavām, mugurkaulam un sirdij. Svarīgi arī, ka nūjošana ir droša aktivitāte ar ļoti minimālu traumatisma risku.

Tāpēc mēs aicinām iedzīvotājus, kas vecāki par 54 gadiem pieteikties uz nūjošanas nodarbībām. Tās notiks 2 reizes nedēļā (ilgums 1 stunda) Kandavas ielā 1. Nodarbības vadīs Daugavpils nūjotāju kluba sertificēta nūjošanas trenere Larisa Silova.

Dalībniekiem tiek nodrošināta tehnikas apmācība, kā arī tehnikas pārbaude un uzlabošana nūjotājiem ar pieredzi. Uz nodarbību var nākt ar savām nūjām un ir arī pieejamas dažāda izmēra nūjas.

Pieteikties var pa tālruni: 26532398-Larisa.

Pasākums notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

-------------------

Informatīvais seminārs par onkoloģijas slimībām un to profilaksi Daugavpils iedzīvotājiem


Aicinām visus Daugavpils iedzīvotājus 17. augustā plkst. 14:00viesnīcā “Latgola” tikties ar Veselības ministrijas galveno speciālisti onkoloģijā un asociēto profesori Daci Baltiņu.

Tikšanas laikā apskatāmās tēmas:

-  Krūts veselība (krūts vēzis un viņa veidi, izmeklēšanas metodes, krūts vēža diagnostikas un ārstēšanas iespējas)

-  Prostatas veselība (prostatas dziedzeris, prostatas vēzis, ārstēšanas iespējas, kā notiek pārbaude)

-  Aktivitātes Latvijā (valstī aktuālie vēža diagnostikas skrīningi un profilaktiskie pasākumi)

 

Būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus, ka arī saņemt ekspreskonsultāciju.

Sīkāka informācija pa tālr. 29179829

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

 

-----------------------------------------

Paziņojums par 2018.gada augusta mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafiku

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada augusta aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: augusta grafiks

------------------------

Aicinām pieteikties uz veselības veicināšanas un slimību profilakses aktivitātēm Daugavpilī!

Turpinās veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi. Atgādinām, ka reģistrācija uz nodarbībām ir obligāta, kā arī to, ka dažām nodarbībām ir vecuma ierobežojumi. Zemāk apkopota informācija par nodarbībām un kontaktinformācija

 • “Peldēt mācīšana sākumskolas bērniem (1.-4. kl.), iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem un personām ar invaliditāti”

Treneris Raimonds Dzalbe tālr.:22022226

 

 • “Mūsdienu dejas bērniem un jauniešiem” (no 7 līdz 14 gadiem).

 Treneri Anna Blakunova un Jevgeņijs Gubinskis, tālr.: 29343190

 

 • “Slēpošanas nodarbības sākumskolas un pamatskolas bērniem” 

Treneris Eduards Boltruks, tālr.: 29971749

 

 • “Vingrošanas nodarbības veselības kvalitātes saglabāšanai bērniem” (no  5 līdz 10 gadiem).

Trenere Ināra Fjodorova, tālr.: 26483993

 

 • “Orientēšanās apmācības apvidū”

Trenere Anastasija Smoļakova, tālr.: 29846908

 

 • “Nūjošanas interešu grupa iedzīvotājiem”  (no 54  gadiem).

Trenere Larisa Silova, tālr.: 26532398

 

 • “Speciālistu interaktīvās lekcijas – diskusijas  par onkoloģiju”

Ārste Inta Vaivode. Pieteikt lekciju var sūtot (iestādes nosaukumu, adresi, kontaktpersonu un kontakttālruni, vēlamo laiku (datums, plkst.)), uz e-pastu inva@latnet.lv

 

 • “Rollerslēpošanas nodarbības bērniem (4.-9. klases skolēni) un iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem” 

Treneris Eduards Boltruks, tālr.: 29971749

 

 • „Informatīvā lekcija - meistarklase par veselīgu uzturu”

Uztura speciālistes no OnPlate komandas. Lai pieteiktu lekciju, sūtat iestādes nosaukumu, adresi, kontaktpersonu un kontakttālruni, vēlamo laiku (datums, plkst.), uz e-pastu tatjana@onplate.lv  vai zvanīt pa tālr. 29438866

 

 • “Māmiņu skola”

Nodarbības vadīs Daugavpils reģionālās slimnīcas speciālisti. Tikai pēc iepriekšēja pieraksta tālr.: 28246885 vai facebook grupā „Māmiņu skola un māmiņu klubs SIA „DRS” dzemdību nodaļā”

 

 • „Fizisko aktivitāšu- vingrošanas grupu nodarbības”.

Sertificēti fizioterapeiti – Zenta Piscova, Natālija Poļakova, Andris Trifanovs un Jeļena Buiko tālr.: 29670039, 29670311 vai atsūtīt informāciju (vārds, uzvārds, kontakttālrunis) uz e-pastu vingrosana@du.lv

 

 • “Slidot mācīšana sākumskolas bērniem”

 Treneri Jurijs Agureikins un Igors Martjušovs, tālr.: 29339959

 

 • „Veselības skola”

(Bērni no 7-13 gadi), vingrošanas nodarbības ķermeņa masas samazināšanai

Trenere Irina Kazakeviča , tālr.: 26357067

 

 

 

Aktivitātes notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros

_

Piesakies bezmaksas fizisko aktivitāšu – vingrošanas grupu nodarbībām!


Lai veicinātu iedzīvotāju veselības stāvokļa un pašsajūtas uzlabošanos, tiek organizētas bezmaksas fizisko aktivitāšu – vingrošanas grupu nodarbības, kuras vadīs sertificēti fizioterapeiti – Zenta Piscova, Natālija Poļakova, Andris Trifanovs un Jeļena Buiko.

Nodarbības tiks organizētas dienas un vakara grupās. Mērķa auditorija ir iedzīvotāji, kas vecāki par 54 gadiem un personas ar invaliditāti, ka arī visi pilsētas iedzīvotāji.

Nodarbības notiks Parādes ielā 11 (Sporta zāle, 1.stāvs), nodarbības ilgums – 1 stunda.

Pieteikties nodarbībām var pa telefonu 29670039, 29670311 vai atsūtīt informāciju (vārds, uzvārds, kontakttālrunis) uz e-pastu vingrosana@du.lv.

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Topošie vecāki, aicinām pieteikties uz bezmaksas nodarbībām “Māmiņu skolā”!


Gribam iepriecināt Jūs ar jaunu ziņu! Turpmāk topošajiem vecākiem SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” dzemdību nodaļā tiks organizētas nodarbības, kuras var sākt apmeklēt no 25.grūtniecības nedēļas. Apmācības ciklā ietilpst 16 nodarbības.

Nodarbību tēmas:

 • grūtniecības fizioloģija un psiholoģija;
 • uzturs un higiēna;
 • seksuālā dzīve;
 • sagatavošanās dzemdībām un pēcdzemdību periodam gan fiziski, gan psiholoģiski;
 • tēva loma dzemdībās, kurā var piedalīties pats topošais tēvs.

Nodarbības notiks Vasarnīcas ielā 20 (Daugavpils reģionālā slimnīcā).

Pirmā nodarbība paredzēta jau 21.jūlijā.

Apmeklējums tikai pēc iepriekšēja pieraksta (tālr.28246885) vai facebook grupā „Māmiņu skola un māmiņu klubs SIA „DRS” dzemdību nodaļā”.

 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

_______________

Lekcija par veselīga uztura pamatprincipiem un gatavošanas meistarklase Daugavpils iedzīvotājiem


Aicinām Daugavpils iestādes un uzņēmumus pieteikties uz bezmaksas lekciju par veselīgu uzturu ar gatavošanas meistarklasi!

 Lekcijas laikā uztura speciālists iepazīstinās ar šādām tēmām:

 • Veselīga, daudzveidīga un sabalansēta uztura nozīme vispārējās veselības kontekstā;
 • Nesabalansēta un vienveidīga uztura īstermiņa un ilgtermiņa ietekme uz veselību;
 • Pārtikas produkti, kuru patēriņš ikdienā būtu jāierobežo;
 • Iespējas, kā dažādot ikdienas uzturu, par pamatu izmantojot Latvijā visbiežāk lietotos un plaši pieejamos pārtikas produktus;
 • Ieteikumi pārtikas produktu pirkumu plānošanai.
 • Gatavošanas meistarklase (“Griķotto ar sēnēm”, “Enerģijas bumbiņas”)

Būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par veselīgu uzturu.

Lekcijas ilgums ~ 2 stundas.

Lai pieteiktu lekciju, sūtat iestādes nosaukumu, adresi, kontaktpersonu un kontakttālruni, vēlamo laiku (datums, plkst.), grupu skaitu (vidēji 20 cilvēki) uz e-pastu tatjana@onplate.lv  vai zvanīt pa tālr. 29438866 Tatjana Tepo.

 

 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

-----------------------------------

Paziņojums par 2018.gada jūlija mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafik

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada jūlija aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: jūlija grafiks

-----------------

 “Veselības projekts” labvēlīgi ietekmē Daugavpils iedzīvotāju veselību

 Periodā no janvāra līdz maijam Daugavpils pilsēta aktīvi norisinājās dažādas veselības veicināšanas aktivitātes projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību pro filakses pasākumi Daugavpils pašvaldībā” ietvaros. Daugavpils iedzīvotāji izmantoja iespēju aktīvi tās apmeklēt.

Projekta ietvaros bērniem bija iespēja mācīties slidošanu. Nodarbību treneri atzīst, ka pirmajās nodarbībās bērniem nebija slidošanas prasmes un bija bailes stāvēt uz ledus. Pēc astoņām novadītām nodarbībām bērni attīstīja balansa sajūtu, labi stāvēja uz ledus, iemācījās veikt dažādas daiļslidošanas figūras. Šīs nodarbības apmeklēja 102 sākumskolas bērni.

 

Deju nodarbībās bērni sevi pilnveidoja un guva izpratni par mūsdienu deju un skatuves kultūru, kā arī nostiprināja fizisko veselību, apguva dejas pamatus, iemācījās “špagatu” un citus plastikas elementus.

Katra grupa noslēguma nodarbībā nodejoja grupas deju, kurā nostiprināja  apgūtos mūsdienu deju fragmentus. Visiem bērniem tika piedāvāta iespēja parādīt iemācīto, uzstājoties Pilsētas svētkos. Par šo periodu tika apmācīti 66 bērni.

 

Vingrošanas nodarbību trenere atzīmē,  ka bērni pirmajā nodarbībā bija stīvi. Lielākā daļa muskuļu grupu bija slikti attīstītas, nebija spēka izturības. Ar katru nodarbību bērni kļuva aktīvāki. Parādījās pārliecība par sevi un saviem spēkiem. Uzlabojās muskuļu elastība, veiklība un stiepšanās prasmes. Kājas kļuva stiprākas.

Nodarbībās aktīvi iesaistījās bērnu vecāki, vingroja un palīdzēja bērniem izpildīt vingrinājumus. Vecāki izteica pateicību par padarīto darbu, un sasniegto rezultātu. Nodarbības apmeklēja 41 bērns.

 

Peldēšanas nodarbībās bērnus sadalīja divās apakšgrupās: pirmā grupā nodarbojās bērni, kas prot turēties uz ūdens un otrā grupā - bērni, kas pirmo reizi bija ūdenstilpnē. Nodarbību laikā pirmā grupa iemācījās kā pareizi veikt kustības kājās un rokās peldot, pareizi elpot un peldēt zem ūdens. Otrā grupa iemācījās gulēt uz ūdens, uzticēties sev, peldēt ar kāju palīdzību.

Pieaugušie arī tika dalīti divās apakšgrupās, pirmā grupa peldēja un treneris palīdzēja pilnveidot peldētprasmes. Otrā grupa nodarbojās ar ūdens aerobikas vingrinājumiem.

Bērni un pieaugušie pilnveidoja savas peldētprasmes sporta komleksa “Celtnieks” peldbaseinā.

Tostarp bija izveidota grupa cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuri arī mācījās turēties uz ūdens, daži pilnveidoja savas peldētprasmes. Šai grupai nodarbības norisinājās Daugavpils Olimpiskajā centrā, jo tur ir nodrošināts speciāls pacēlājs.

Kopumā peldēt mācīšanas nodarbības apmeklēja 42 bērni un 110 pieaugušais.

Aicinām Daugavpils iedzīvotājus turpināt aktīvi sekot projekta informācijai Daugavpils pilsētas mājas lapā www.daugavpils.lv sadaļā Projekti un piedalīties pasākumos.

 

 

Sagatavoja:

Albīne Zalkina

aktivitāšu koordinatore

---

Sargi sevi un tuvākos - uzaicini ārstu pie sevis! 

Rūpējoties par savu darbinieku veselību, aicinām Daugavpils iestādes un uzņēmumus izmantot iespēju uzaicināt ārsti Intu Vaivodi pie sevis noklausīties lekciju – diskusiju par onkoloģijas saslimšanām bezmaksas.

Lekcijas tēmas:

• Krūts vēzis (krūts vēža veidi, simptomi, izmeklēšanas metodes, audzēja noteikšana, diagnostika un ārstēšanas iespējas.)

• Prostatas vēzis (kas ir prostatas vēzis, biežākās saslimšanas, akūts un hronisks prostatīts, kas ir pakļauts riskam, kas notiks pie ārsta, kādas ir ārstēšanas iespējas.)

• Aktivitātes Latvijā – valstī aktuālie vēža diagnostikas skrīningi (krūts vēža skrīningi, dzemdes kakla vēža skrīnings, resnās zarnas vēža skrīnings).

Būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par onkoloģiju.

Lai pieteiktu lekciju, sūtat iestādes nosaukumu, adresi, kontaktpersonu un kontakttālruni, vēlamo laiku (datums, plkst.), grupu skaitu (vidēji 12 cilvēki) uz epastu inva@latnet.lv

 

Pasākums notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

----------------------

Aicinām pieteikties uz jūnija veselības veicināšanas aktivitātēm Daugavpilī!

 

 • Nūjošanas interešu grupu nodarbības iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem. Nodarbības notiks Kandavas ielā 1, Daugavpilī. Pieteikties var pa

telefonu 26532398 – Larisa.

 • Orientēšanās apmācības apvidū bērniem, iedzīvotājiem, kas ir vecāki par 54 gadiem un personām ar invaliditāti. Nodarbības notiks Inženieru ielā 6, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 29846908 - Anastasija.
 • Rollerslēpošanas nodarbības bērniem (4.-9. klases skolēni) un iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem. Nodarbības notiks Stropu trasē, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 29971749 - Eduards Boltruks.

Aktivitātes notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

----------------------------------------

Paziņojums par 2018.gada jūnija mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafiku

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada jūnija aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: jūnija grafiks

 

 

 

 

 

Sagatavoja:

Albīne Zalkina

aktivitāšu koordinatore

---------------------------------------------------- 

Aicinām pieteikties uz jūnija veselības veicināšanas aktivitātēm Daugavpilī!


 • Nūjošanas interešu grupu nodarbības iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem. Nodarbības notiks Kandavas ielā 1, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 26532398 – Larisa.
 • Orientēšanās apmācības apvidū bērniem, iedzīvotājiem, kas ir vecāki par 54 gadiem un personām ar invaliditāti. Nodarbības notiks Inženieru ielā 6, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 29846908 - Anastasija.
 • Rollerslēpošanas nodarbības bērniem (4.-9. klases skolēni) un iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem. Nodarbības notiks Stropu trasē, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 29971749 - Eduards Boltruks.

Aktivitātes notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

Sagatavoja:

Albīne Zalkina

aktivitāšu koordinatore

------------------

Paziņojums par 2018.gada maija mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafiku

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada maija aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: maija grafiks

 

Sagatavoja:

Albīne Zalkina


-----------------------

Turpinās pieteikšanās uz bezmaksas mūsdienu dejas aktivitātēm Daugavpilī!

Aicinām pieteikt savus bērnus uz mūsdienu dejas nodarbībām, kas paredzēti bērniem un jauniešiem.

Nodarbības notiks Ģimnāzijas ielā 27, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 28372172 - Nadežda. Pirmās nodarbības notiks 02. un 03. maijā.

Aktivitātēs notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros. 

  

Sagatavoja:

Albīne Zalkina

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projektu nodaļas

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas

un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

aktivitāšu koordinatore

albine.zalkina@daugavpils.lv

-----------------------------------------

Bērnu zīmējumu konkurss „Es - vesels veselā pilsētā”


Daugavpils pilsētas dome, gatavojoties Latvijas Veselības nedēļai, rīko bērnu zīmējumu konkursu “Es – vesels veselā pilsētā”. Konkursa mērķis ir rosināt bērnu uzmanību par sporta un fizisko aktivitāšu nozīmi ikdienas dzīvē – mājās, skolā, pilsētā.

Konkursā tiek aicināti piedalīties Daugavpils pilsētas pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi un vispārējās izglītības iestāžu izglītojamie (1.-4. klase). Konkursa darbus jāiesniedz no 2. līdz 18. maijam, plkst. 15:00, nesot tos personīgi uz Daugavpils pilsētas domes Informācijas centru (K.Valdemāra iela 1, 1.stāvā). Drīkst iesniegt darbu, kas radīts jebkādā mākslas tehnikā un ir izpildīts plaknē, darbu izmērs ir A3. Kopā ar darbu jāiesniedz dalībnieka anketa, kuru var aizpildīt vecāks, aizbildnis vai skolotājs.

Labākie darbi tiks izvietoti izstādē Daugavpils pilsētas domē, kuru varēs skatīt no šī gada 28. maija līdz 29. jūnijam.

Bērnu zīmējumu konkurss norisinās projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/101) norisinās darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Nolikums

Anketa

Vecākiem

 

------------------------------------------------------

„Veselības projekts” pozitīvi ietekmē Daugavpils iedzīvotāju veselību


Kopš 2018.gada janvāra Daugavpils dome Daugavpilī aktīvi īsteno projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” pasākumus.

Trīs mēnešu laikā pasākumus (nodarbības) apmeklējuši 340 dalībnieki, no tiem 227 bērni un 113 pieaugušie (iedzīvotāji, kas vecāki par 54 gadiem un personas ar invaliditāti).

Veicot pasākumu  īstenotāju un dalībnieku aptauju, tika iegūti sekojošie dati:

 • Pēc pasākumu apmeklēšanas patstāvīgi turpina ar veselības veicināšanas aktivitātēm nodarboties vidēji 50% dalībnieku (vingrošana un orientēšanās ap 75% , dejas un slidošana ap 30%, nūjošana ap 40%).
 • Vidēji 10% dalībnieku pārtrauc apmeklēt nodarbību grupas, kas lielākoties ir saistīts ar ilgstošu saslimšanu. Nodarbību vadītāji atzīst, ka problēmas sagādā tas, ka dalībnieki savlaicīgi neinformē par nodarbību kavēšanu.
 • Dalībniekiem atzīst, ka labprāt turpinātu nodarboties grupās, jo nodarbības ir daudzveidīgas un  interesantas, kā arī patīk grupās iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Ņemot vērā, ka viena no projekta mērķa jomām ir garīgā veselība, tad projekts ir veicinājis vientuļo cilvēku socializāciju.
 • Dalībnieki atzīst aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz veselību. Pēc aktivitātēm iedzīvotāji jūtas daudz možāki un aktīvāki.
 • Vecāki atzinīgi vērtē nodarbības, jo viņu bērni spēj veikt vingrojumus, kurus iepriekš baidījās veikt, pacēlās personīgais pašvērtējums, nostiprinājās muskuļi, bērni kļuva stabilāki, uzlabojās stāja un kļuva enerģiskāki.
 • Iedzīvotāji, kas vecāki par 54 gadiem atzīsts, ka viņu grupai paredzētās aktivitātes veicina sirds un asinsvadu slimību profilaksi un vispārējo veselības stāvokļa uzlabošanu.

 

Pirmajā 2018.gada ceturksnī Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs veica Daugavpilī pasākumu pārbaudi, kur atzina, ka nodarbības ir organizētas, atbilstošas veselības prioritārajām jomām un var uzskatīt kā labās prakses  piemēru.

Aicinām Daugavpils iedzīvotājus turpināt aktīvi sekot projekta informācijai un piedalīties pasākumos.

 

Sagatavoja:

Santa Upīte

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projektu nodaļas

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas

un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

vadītāja

santa.upite@daugavpils.lv

 

Projekts „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/101) norisinās darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

------------------------------------------------

Paziņojums par 2018.gada aprīļa mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafiku

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada aprīļa aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: aprīļa grafiks

Sagatavoja:

Santa Upīte

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas

un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

vadītāja

santa.upite@daugavpils.lv vai 65476065

-------------------------------------------------------------------

Veselības veicināšanas aktivitātes Daugavpils iedzīvotājiem

Jau trīs mēnešu Daugavpilī aktīvi notiek bezmaksas veselības veicināšanas pasākumi. Dažāda veida nodarbības vērstas uz mērķa grupas prasmes un iemaņās attīstību un pilnveidošanu konkrētā aktivitātē, kas sniedz visu muskuļu harmonisku attīstību, stājas uzlabošanu un kustību koordināciju.

Turpinās arī pieteikšana uz sekojošām nodarbībām:

Mūsdienu deju nodarbības bērniem (7-10 gadi) un jauniešiem (10-14 gadi). 28372172 -  Nadežda

 • Orientēšanās apmācības apvidū bērniem, iedzīvotājiem, kas ir vecāki par 54 gadiem un personām ar invaliditāti. 29846908 -Anastasija
 • Nūjošanas interešu grupu nodarbības iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem. 26532398 – Larisa

Aktivitātēs notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

 

Sagatavoja:

Alīna Ivanova

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas

Un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

aktivitāšu koordinatore

-------------------------------------------------------------

Rollerslēpošanas nodarbības

Aprīlī Daugavpils iedzīvotāji tiek aicināti uz Rollerslēpošanas nodarbības bērniem un iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem.

Vispārattīstošās nodarbības uz rollerslēpēm vērstas uz slēpošanas tehnikas izkopšanu gada siltajos mēnešos. Aktivitāte iedzīvotājiem sniegs spēka un izturības attīstību, visu muskuļu grupu harmonisku attīstību, stājas uzlabošanu, kustību koordināciju, spēka, lokanības un veiklības attīstīšanu.  

Nodarbībām piemērotās dažāda vecuma un sagatavotības dalībniekiem.

Grupas tiek  komplektētas:

 • 4.-9. klases skolēni;
 • iedzīvotāji, kas vecāki par 54 gadiem.

Izmantojiet iespēju bezmaksas piedalīties veselības veicināšanas aktivitātēs. Reģistrācija notiek pa telefonu: 29971749 Eduards Boltruks

Aktivitātē notiek projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

 

Sagatavoja:

Alīna Ivanova

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas

Un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

aktivitāšu koordinatore

 

---------------------------------------------------------------

Aktīvi pavadīta ziema ar slēpošanu


Ziemas mēneši tika noslēgti ar slēpošanas nodarbībām projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pašvaldībā” ietvaros. Visu janvāri un februāri katru sestdienu un svētdienu norisinājās slēpošanas nodarbības sākumskolas un pamatskolas bērniem. 42 bērniem tika iemācītas slēpotprasmes.

Slēpošanas nodarbību organizators un treneris Eduards Boltruks daloties ar savu pedagoģisko novērojumu atzīme, ka pirmajās nodarbībās bērni nemākulīgi stāvēja uz slēpēm, nebija attīstīta līdzsvara sajūta, daudzi mācījās pareizi krist, lai nesavainotos. Nodarbību cikla noslēgumā pamatskolas skolēni jau demonstrēja labu slēpošanas prasmi. Veica noteikto trases garumu. Sākumskolas skolēni vairāk uzmanības pievērsa tieši klasiskā soļa attīstībā. Vairāk laika tika patērēts pareizai krišanai braucot no kalna.

Dalībnieki daudz laika pavadīja svaigā gaisā, par ko bija liels prieks viņiem un viņu vecākiem. Daudzi no vecākiem atvedot bērnus uz nodarbībām labprāt arī paši piedalījās nodarbībās, jo laika pavadīšana kopā ar saviem bērniem labvēlīgi ietekmē savstarpējās attiecības.

Treneris atzīst, ka bērniem slēpošanas nodarbības ir ļoti noderīgas, attīsta veselību, sportiskās prasmes un veidojas disciplīna. Bērni, kuri patstāvīgi apmeklēja nodarbības, bija novērojams, ka viņi ir jau norūdīti ziemas apstākļiem un jūtas daudz labāk.

Slēpošanas treneris atzina, ka  ne vienu vien reizi saņēma izteiktu pateicību pašvaldībai no vecākiem un bērniem par iespēju nodarboties ar slēpošanu, kas veicina ģimeņu veselīgo ieradumu maiņu slēpošanas sporta veida popularizēšanu.

 

Sagatavoja:

Santa Upīte

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas

un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

vadītāja

santa.upite@daugavpils.lv vai 65476065

 

------------------------------

 

Paziņojums par 2018.gada marta mēneša veselības veicināšanas aktivitāšu grafiku

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros ir pieejams 2018.gada marta aktivitāšu grafiks.

Detalizēts grafiks pieejams šeit: marta grafiks

Sagatavoja:

Santa Upīte

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas

un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

vadītāja

santa.upite@daugavpils.lv vai 65476065

-------------------------------------------

Eiropas Sociālā Fonda projekts "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā" (Nr. 9.2.4.2/16/I/101) rit pilnā sparā!


Februārī turpinās veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi. Atgādinām, ka reģistrācija uz nodarbībām ir obligāta, kā arī to, ka dažām nodarbībām ir vecuma ierobežojumi. Zemāk apkopota informācija par nodarbībām.

 • “Peldēt mācīšana sākumskolas bērniem (1.-4. kl.), iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem un personām ar invaliditāti”  Raimonds Dzalbe tālr.: 22022226
 • “Mūsdienu dejas bērniem un jauniešiem” (bērniem un jauniešiem vecumā 7 līdz 14 gadiem). Natalja Bernāne tālr.: 29343190
 • “Slēpošanas nodarbības sākumskolas un pamatskolas bērniem” Eduards Boltruks tālr.: 29971749
 • “Vingrošanas nodarbības veselības kvalitātes saglabāšanai bērniem” (bērniem vecumā 5 līdz 10 gadiem). Ināra Fjodorova tālr: 26483993
 • “Orientēšanās apmācības apvidū” (visiem pilsētas iedzīvotājiem). Anastasija Smoļakova tālr.: 29846908
 • “Nūjošanas interešu grupa iedzīvotājiem”  (iedzīvotājiem, kas vecāki par 54  gadiem). Larisa Silova tālr.: 26532398

Detalizēts grafiks pieejams šeit: februāra grafiks

Pirmais nodarbību realizēšanas mēnesis parādīja, ka Daugavpils iedzīvotājiem ir liela interese piedalīties veselības nodarbībās, reģistrācija uz nodarbībām turpinās. Sekojiet jaunumiem Daugavpils pašvaldības mājas lapā:  https://old.daugavpils.lv/lv/673

Sagatavoja:

Alīna Ivanova

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas

un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

aktivitāšu koordinatore

65476065;  alina.ivanova@daugavpils.lv

----------------------------------------------------------------

Turpinās pieteikšanās uz veselības veicināšanas aktivitātēm Daugavpilī!


Turpinās pieteikšanās bezmaksas mūsdienu dejas nodarbībām, kas paredzēti bērniem un jauniešiem. Nepalaidiet garām iespēju savam bērnam kļūt fiziski stiprākam un izturīgākam, attīstīt koordināciju, spēju plastiski kustēties un kontrolēt savu ķermeni un svaru, uzlabot stāju un pašsajūtu.

Nodarbības notiks Ģimnāzijas ielā 27, Daugavpilī. Pieteikties var pa telefonu 28372172. Pirmās nodarbības notiks 10. un 11. janvārī.

Par citām projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” nodarbībām var iepazīties pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lvsadaļā Pilsētas attīstība -> Projekti -> Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā, Nr.9.2.4.2/16/I/101

 

Sagatavoja:

Alīna Ivanova

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 “Veselības veicināšanas

Un slimību profilakses pasākumi

Daugavpils pilsētas pašvaldībā”

aktivitāšu koordinatore

alina.ivanova@daugavpils.lv

-----------------------------------

Turpinās pieteikšanās uz bezmaksas orientēšanās apmācībām Daugavpilī!


Aicinām pieteikties bezmaksas orientēšanās apmācībām apvidū. Apmācību cikls sastāv no 8 nodarbībām otrdienu vakaros, kurās var iesaistīties gan mazs, gan liels! Nodarbību ietvaros Jums būs iespēja tuvāk iepazīties ar orientēšanās sportu un tā paveidiem, iemācīties noteikt attālumu un lietot kompasu, kā arī uzlabot savu fizisko sagatavotību domubiedru kompānijā.

Nodarbības vadīs kvalificēti orientēšanās sporta treneri, sadalot aktīvā dzīvesveida piekritējus divās vecuma grupās:

 • bērni un jaunieši no 8 gadu vecuma,
 • pieaugušie no 18 gadu vecuma.

Četras nodarbības tiks org