Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Sports » | Sporta ziņas

Sporta ziņas

24-02-2016

Baltijas karatē vicečempioni


20. februārī Lietuvas pilsētā Panevēžā norisinājās XXII Atklātais Baltijas Šotokan Karatē čempionāts. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no 25 Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas un Polijas karatē organizācijām. Turnīrs notika „CIDO” arēnā, uz 5 tatami, dažādās vecuma kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās. Grūtā konkurentu cīņā komandu kopvērtējumā „LFSKA” komanda izcīnīja augsto 2. vietu, tikai dažus punktus atpaliekot no čempionāta līdera un organizatora – karatē kluba „Alfa” no Panevēžas. Lielāko ieguldījumu mūsu komandas kopējā rezultātā deva godalgoto vietu ieguvēji: Ēriks Medņikovs – 1. vieta Kata un Kumite, 2. vieta Kata vecākā vecuma kategorijā, Renāte Zimova – 1. vieta Kata un 1. vieta Kumite, Mihails Sazonovs – 1. vieta Kata, Marta Teicāne – 1. vieta Kata, Aleksandra Petrovska – 2. vieta Kata un 2. vieta Kumite, Anastasija Vasiļjeva – 2. vieta Kumite, Vinsentam Sivačovam, Dmitrijam Zvonkovam, Daņilam Makarenkovam, Radimiram Vovkam un Armandam Petrašķevičam – 3. vietas Kumite.

Lielu pateicību no čempionāta organizatoru puses izpelnījās Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” Meistari - par kvalificētu un objektīvu arbitru darba nodrošināšanu turnīrā.

Čempionāta noslēguma sanāksmē Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” prezidents Andrejs Komars ar karatē federāciju pārstāvjiem apsprieda svarīgus tālākās sadarbības attīstības jautājumus.

Visi stiprākie kaimiņu valstu karatisti pulcēsies Daugavpilī, lai piedalītos Starptautiskajā Karatē turnīrā „Daugavpils Fortress”, kas notiks šī gada 5. jūnijā Daugavpils pilsētas 741. gadadienas svinību programmas ietvaros.

Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem karatistiem un viņu ģimenēm, kā arī partneriem, - par mērķtiecību un atbalstu!

 

Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

 

 

Autors: info „LFSKA”

 
Atpakaļ