Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Pašvaldības iepirkumi, konkursi | Informācija par rakstiski noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem »

Informācija par rakstiski noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem »

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem no 30.06.2010.-31.12.2010.

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem no 01.01.2011.

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem no 01.01.2012.

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2013. gadā

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2014. gadā

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2015. gadā 

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2016. gadā 

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2016. gadā (2. daļa)

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2016. gadā (3. daļa)

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2017. gadā

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2017. gadā (2. daļa)

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2018. gadā (1. daļa)

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu e-līgumiem 2018. gadā (1. daļa)

Daugavpils pilsētas domes informācija par noslēgtajiem publiskajiem būvdarbu, piegādes un pakalpojumu līgumiem 2018. gadā (2. daļa)