Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

31-08-2011

Pedagogi apsprieda izglītības aktualitātes


30. augustā Daugavpils Domē pulcējās skolu un pirmskolas iestāžu vadītāji, metodiķi, lai runātu par gatavību jaunajam mācību gadam. Pedagogus uzrunāja Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova un 1. vietnieks Vitālijs Azarevičs.

Konferences dalībniekus sveica mazie skatuves mākslinieki, bija daudz pateicību un vēlējumu jaunajā mācību gadā.

Žanna Kulakova pateicās pedagogiem par darbu un pacietību, jo šī vasara bija saspringts laiks. Skolās notika renovācijas darbi, bet neiztika bez problēmām. 

“ Mēs darām visu, lai likvidētu radušās problēmas, lai pēc iespējas vairāk skolās būvdarbi būtu pabeigti uz 1. septembri. Sākotnēji bija pieļautas kļūdas, bet es apsolu, ka turpmāk pašvaldība sekos tam, lai vairs nepieļautu kļūdas.”, uzsvēra Kulakovas kundze.  Domes priekšsēdētāja informēja klātesošos par pašvaldības darba aktualitātēm un uzsvēra, ka izglītība Daugavpilī ir un būs prioritāte. Žanna Kulakova novēlēja pedagogiem radošu, veiksmīgu jauno mācību gadu, lai viss iecerētais izdodas.

Domes priekšsēdētājas 1. vietnieks Vitālijs Azarevičs novēlēja mazāk stresu, lielākas algas, čaklus skolēnus un izdošanos visās lietās. Viņš atzina, ka arī šis mācību gads nebūs viegls, bet cer, ka būs jaunas idejas un daudz sasniegumu, jo Daugavpils pedagogi ir savas profesijas patrioti. Azareviča kungs informēja, ka renovācijas darbi pilnīgi visās skolās, diemžēl, netiks pabeigti, bet tiek darīts viss, lai tas neaizēnotu priecīgo noskaņojumu 1. septembrī. Celtnieki sola, ka uz 1. septembri darbi tiks pabeigti 80% skolu.

“ Renovācijas process nebija viegls, daudz bija problēmu, bet mēs sekosim, lai tas neatkārtotos citos projektos. Daugavpilī priekšā vēl viens liels projekts- 8 bērnudārzu renovācija, tāpēc pievērsīsim īpašu uzmanību konkursu procesam un būvdarbu gaitai”, skaidroja Azareviča kungs. Kopumā pilsētas skolas ir gatavas jaunajam mācību gadam. Aizvadītaja nedēļā skolās strādāja pieņemšanas komisija. Izglītības iestāžu kolektīvi godam ir pastrādājuši, lai 1. septembrī vērtos skolu durvis un sagaidītu atpūtušos un zinātkāros audzēkņus.

Turpinājumā Domes priekšsēdētājas 1. vietnieks Vitālijs Azarevičs, kurš ir izglītības jomas kurators, kopā ar skolu un bērnudārzu vadītājiem, metodiķiem pārrunāja izglītības jomas aktualitātes šim mācību gadam.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.
Atpakaļ