Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

01-09-2016

Pirmais septembris Daugavpilī tiks aizvadīts radošā un jautrā noskaņojumā


Pēc 1. septembra svinīgajiem pasākumiem skolās un aizvadītajām pirmajām mācību stundām visus interesentus bērnu un jauniešu centrs “Jaunība”  aicina uz  Vienības laukumu, kur no plkst.12.00 līdz 15.00 uzstāsies centra radošie kolektīvi, darbosies rotaļu laukums un svētku tirdziņš. Dienas otrajā pusē Zinību dienu šova programmu ir sagatavojis Sporta un jaunatnes departaments. No plkst. 18.00 līdz 22.00. savu sniegumu rādīs biedrība „Deju šova grupa ELEGANCE”, biedrība "LATGALES DŽEZA KLUBS-STUDIJA", ekstrēmā velošova komanda “Greentrials”,  DVJ Sine and DJ Uncle Sasha.  

Par īpašām svētku dāvanas skolēniem ir parūpējušās arī pilsētas kultūras, sporta un atpūtas iestādes.

Zinību dienā skolēni (uzrādot personas apliecinošu dokumentu) bezmaksas  varēs apmeklēt Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju, Daugavpils Māla mākslas centru, vēsturisko tērpu ekspozīcija “Atmiņu lāde” . Latgales zoodārzā skolēniem ieeja būs par brīvu, bet pieaugušajiem - 50% atlaide. 

Ikvienas skolnieks un students, kā arī viņu vecāki 1. un 4. septembrī Daugavpils Marka Rotko mākslas centru var apmeklēt par akcijas cenām A sektorā- €3.00, B, C, D sektoros (kopā) - €1.50.

Zinātkāres centu ZINOO Daugavpils 1. un 2. septembrī varēs apmeklēt ar 10% atlaidi.

No 1. septembra līdz 4.septembim bērni no 6 gadu vecuma līdz 11 gadiem, viena pieaugušā pavadībā Daugavpils olimpiskā centra peldbaseinu varēs apmeklēt ar 50% atlaidi.

 

Informāciju apkopoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa
Atpakaļ