30-03-2015

„Daugavpils/LDZ Cargo” spoži noslēdz sezonu

Lieliski sezonas izskaņu aizvadījusi „Daugavpils/LDZ Cargo” komanda, kas izcīnīja divas uzvaras pār „Liepāja Juniors”. Čempionātu daugavpilieši noslēdza piektajā vietā.

Sestdien un svētdien pēdējās spēles Latvijas 1. hokeja līgā aizvadīja mūsu hokejisti. Pirmajā spēlē pret liepājniekiem sākums nebija veiksmīgs, toties turpinājumā daugavpiliešu pārsvars bija nenoliedzams. Pēc ielaistajiem vārtiem 10. minūtē „Daugavpils/LDZ Cargo” atlikušajā laikā iemeta sešus bezatbildes vārtus, uzvarot maču ar 6:1! Trīs vārtus iemeta Aleksejs Latvelis, divus Renāts Vabiščevičs, savukārt Ņikita Belomestnihs izcēlās ar četrām piespēlēm.

Krietni smagāka izvērtās spēle svētdien. Liepājnieki atkal bija labāki spēles pirmajā pusē (2:0 pēc pirmā perioda), bet turpinājumā iniciatīva bija mājinieku pusē. Trīs vārtus iemeta Renāts Vabiščevičs, pirms pēdējās trešdaļas izvirzot Daugavpili vadībā ar 3:2.

52. minūtē Liepāja atjaunoja līdzsvaru, tomēr deviņas sekundes pirms finālsirēnas Gļebs Deņisovs nodrošināja uzvaru – 4:3!

Pateicoties lieliskai sezonas izskaņai, „Daugavpils/LDZ Cargo” sezonu noslēdza piektajā vietā, pavisam nedaudz atpaliekot no ceturtās vietas.