23-03-2015

BFC „Daugavpils” izcīna pirmo uzvaru

Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā pie pirmās uzvaras izdevies tikt BFC „Daugavpils” komandai, kas ar 2:0 apspēlēja FS „Metta/LU”. Vārtus guva Ēriks Kokins un Pāvels Riževskis.

Daugavpilieši lietainajā laikā sestdien pārliecinoši tika galā ar „Mettu/LU”, kas allaž bijis neērts pretinieks. Jau spēles pirmajā puslaikā daugavpiliešiem bija vismaz piecas labas iespējas gūt vārtus, no kurām izmantota tika viena. Pēc Ivana Lukaņuka piespēles vārtus no pāris metru attāluma iesita Ēriks Kokins.

Spēles otrajā puslaikā momenti pie viesu vārtiem veidojās nepārtraukti, taču iesist izdevās tikai vienreiz. 80. minūtē, izmantojot vārtsarga kļūdu, pēc tālas Jana Radeviča piespēles ar galvu kritienā precīzi sita Riževskis.

Nākamo Virslīgas spēli BFC aizvadīs 12. aprīlī pret Gulbeni, bet nedēļu pirms šīs spēles izbraukumā paredzēts Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināls pret Ventspili.