23-03-2015

Daugavpils hokejisti uzvar „Prizmu”

Latvijas 1. hokeja līgas čempionātā saspringtu panākumu izdevies izcīnīt „Daugavpils/LDZ Cargo”, kas savā laukumā ar 6:5 pārspēja „Prizmu/Pārdaugava”. Uzvaras vārti Ivanam Kokinam.

Daugavpils hokejisti turpina cīņu par piekto vietu turnīrā, tādēļ uzvara pār „Prizmu” bija ļoti nepieciešama. Jau 31. sekundē spēles rezultātu atklāja Ivans Kokins, tomēr turpinājumā cīņa bija ļoti spraiga. Pēc pirmās trešdaļas 2:1, bet pēc otrās jau 4:3 viesu labā.

Pēdējā trešdaļā Māris Ļeščovs, Vadims Vabiščevičs un Kokins ļāva mūsu komandai iegūt divu vārtu pārsvaru (6:4), taču 56. minūtē rīdzinieki samazināja pārsvaru līdz minimumam. Atlikušajā laikā „Daugavpils/LDZ Cargo” meistarīgi vienu vārtu pārsvaru nosargāja un tika pie uzvaras.

Čempionātā atlicis aizvadīt vēl trīs spēles.