16-03-2015

Futbola sezonas atklāšanas spēlē zaudējums

Sestdien stadionā „Celtnieks” norisinājas pirmā 2015. gada Smscredit.lv futbola Virslīgas spēle Daugavpilī. Mājinieki BFC „Daugavpils” ar 0:1 piekāpās pagājušā gada bronzas medaļniecei „Jelgavai”.

BFC „Daugavpils” komandas pirmo mājas spēli klātienē noskatījās 600 skatītāji. Pirms spēles futbolistus sveica Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, bet simbolisko bumbas sitienu vārtos izpildīja BFC „Daugavpils” futbola akadēmijas jaunie futbolisti.

Spēle iesākās ar BFC „Daugavpils” pārsvaru, kas izveidoja trīs lieliskus vārtu gūšanas momentus, taču visi noslēdzošie sitieni lidoja nedaudz garām vārtiem. Par šādu izšķērdību nācās samaksāt 36. minūtē, kad savu momentu izmantoja „Jelgava”. Boriss Bogdaškins tika galā ar aizsargu Dmitriju Klimaševiču un sita precīzi vārtos.

Otrajā puslaikā BFC „Daugavpils” bija nospiedošs pārsvars bumbas kontrolē, tomēr panākt izlīdzinājumu neizdevās. Tuvāk savam otrajam vārtu guvumam pat bija „Jelgava”, kas veidoja bīstamus pretuzbrukumus.

Nākamā mājas spēle tiks aizvadīta 21. martā 15:00 pret „Mettu/LU” stadionā „Celtnieks”.