09-03-2015

DU volejbolisti tiek pusfinālā

Schenker Latvijas volejbola čempionāta ceturtdaļfināla otrajā spēlē DU volejbolisti ar 3:0 pārspēja „ASK/Kuldīgu”, nodrošinot sev vietu Latvijas čempionāta pusfinālā.

Pirmajā sērijas spēlē daugavpilieši uzvarēja izbraukumā piecu setu cīņā, bet šoreiz savās mājās izdevās pārspēt pretinieku daudz pārliecinošāk. Pirmais sets tika uzvarēts ar graujošo 25:13, pēc kā sekoja panākums ar 25:23, bet pēdējā setā ar 25:17.

Lielisku sniegumu uzbrukumā nodemonstrēja Toms Švāns, kura rēķinā 15 punkti. 10 punktus guva Aleksandrs Samuilovs, bet deviņus Antons Nazarovs.

Pusfināla sērijā DU tiksies ar Latvijas volejbola flagmani „RTU/Robežsardze”. Sērija ilgs līdz kādas komandas trīs uzvarām un pirmā spēle tiks aizvadīta Rīgā 15. martā.