09-03-2015

Daugavpils delegācija startēja Latvijas Ziemas Olimpiādē

Siguldā noslēgusies Latvijas 3. Ziemas Olimpiāde, kurā piedalījās arī Daugavpils slēpotāji un biatlonisti. Tikt pie kādas godalgas šoreiz gan neizdevās.

Daugavpils Latvijas 3. Ziemas Olimpiādē tika pārstāvēta ar biatlonistiem un distanču slēpotājiem. Sacensību pirmajā dienā distanču slēpošanas sprintā sievietēm labākā no mūsu slēpotājām bija Jūlija Matvijenko, kura ieņēma astoto vietu. Labāko desmitniekā tika arī Ļubova Pavļukova, kurai 9. vieta.

Sprintā vīriešiem labākais no Daugavpils delegācijas bija Aleksandrs Zilis, kuram 25. vieta. Individuālajā distancē Matvijenko ieņēma 17. vietu, bet stafetē Daugavpils pilsēta (komandā startēja Matvijenko, Olga Pavārniece, Olga Zile, Ļubova Pavļukova) izcīnīja sesto vietu.

Vīriešiem individuālajā distancē Dmitrijs Andrejevs ieguva 10. vietu, bet stafetē Daugavpils kungiem 12. vieta.

10 kilometru biatlona sprintā vīriešiem astotā vieta Žanim Andrejevam, bet Vjačeslavs Mihailovs bija divpadsmitais. Masu startā vīriešiem vislabāko rezultātu delegācijā sasniedza Andrejevs, kuram augstā piektā vieta. Mihailovs šajā distancē tika līdz 8. vietai.