17-02-2015

Telpu futbolisti zaudē, bet otro vietu nodrošina

Latvijas Telpu futbola Virslīgas čempionātā negaidītu zaudējumu piedzīvoja BFC „Daugavpils”, kas ar 5:6 piekāpās „Monarham”. Pēdējie vārti tika ielaisti pēdējā minūtē.

Spēles sākums daugavpiliešiem padevās fantastisks. Jau 12. sekundē bumbu tukšos vārtos ieraidīja Jurijs Sokolovs. 6. minūtē Ričards Raščevskis dubultoja pārsvaru, tomēr tas mūsu komandu tikai vairāk atslābināja. Viesi pamazām sāka pārņemt iniciatīvu un pēc pirmā puslaika neizšķirts.

Otrā puslaika vidū atkal izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru, taču arī šoreiz to noturēt neizdevās. 34. minūtē Dmitrijs Zolotarjovs guva savus trešos vārtus un panāca 4:4. Jau pēc minūtes Vladimirs Volkovs vēl vienu un arī pēdējo reizi izvirzīja daugavpiliešus vadībā, bet galotni labāk nospēlēja viesi. Pēdējā minūtē pēc rupjas Denisa Komarova kļūdas „Monarhs” guva sestos vārtus, nodrošinot panākumu ar 6:5.

BFC „Daugavpils” turnīra tabulā jau iepriekš nodrošināja otro vietu, kas garantē labākus pretiniekus izslēgšanas spēlēs.