10-02-2015

Četri Latvijas čempioni cīņā

6. un 7. februārī Salaspilī norisinājās Latvijas cīņas čempionāts pieaugušajiem, uz kuru devās arī Daugavpils brīvās un grieķu-romiešu cīņas pārstāvji.

Sieviešu cīņā no Daugavpils sportistēm vislabāk nostartēja titulētā Anastasija Grigorjeva, kura izcīnīja uzvaru svara kategorijā līdz 63 kilogramiem. Otro vietu svara kategorijā līdz 55 kilogramiem izcīnīja Inga Mukāne, bet pie bronzas godalgām tika Jekaterina Jermaļonoka, Svetlana Romanovska, Nataļja Kuzmenko, Ļubova Kuzmenko.

Grieķu-romiešu cīņā par Latvijas čempionu pieaugušajiem kļuva Aleksandrs Jurkjans. Sudraba godalgas tika Denisam Leckam, Česlavam Beštenim, Valentīnam Bebrim un Aleksandram Safonovam. Bronzas medaļas savās grupās izcīnīja Vilmārs Friliņš un Edgars Leitāns.

Vīrieši brīvajā cīņā iepriecināja ar divām zelta medaļām. Par Latvijas čempioniem kļuva Imants Lagodskis ar Alanu Amirovu. Sudraba godalgas uz kakla kāra Jevgeņijs Šerstovs, Maksims Ivanovs un Igors Juhņevičs. Bronza šoreiz Oļegam Smirnovam un Artjomam Ivanovam.