10-02-2015

Vabiščevičs iemet četreiz, komanda uzvar

Latvijas 1. hokeja līgā pie rezultatīvas uzvaras tika „Daugavpils/LDZ Cargo”, kas ar 7:6 pārspēja Valmieru. Četrus vārtus komandas labā iemeta Renāts Vabiščevičs.

Jau spēles pirmajā periodā kopumā tika gūti seši vārti. Vēl desmitās minūtes sākumā valmierieši bija priekšā ar 2:1, taču tad viss sagriezās kājām gaisā. Vārtus guva Vabiščevičs, Ņikita Belomestnihs un Māris Ļeščovs, nodrošinot komandai divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā noteikumus laukumā diktēja Valmiera, kas guva divus bezatbildes vārtus, otrajā pārtraukumā komandām dodoties pie rezultāta 4:4. Izcili aizvadītais trešā perioda sākums ļāva atgūt pārsvaru, pie tam vienu brīdi rezultāts pat bija 7:4 Daugavpils labā. Interesanti, ka visus trīs vārtus iemeta Vabiščevičs.

Vēl pusotru minūti pirms finālsirēnas Daugavpilij bija +3, taču Valmiera prata atspēlēt divus vārtus, sagādājot spraigu galotni. Beigās gan Daugavpilij panākums ar 7:6.