26-01-2015

BFC „Daugavpils” izrauj uzvaru un nostabilizējas 2. vietā

Sestdien Daugavpils Olimpiskajā centrā kārtējo uzvaru Latvijas Telpu futbola čempionāta Virslīgā izcīnīja BFC „Daugavpils”, kas ar 4:3 pārspēja „RTU”. Jau trešdien mūsējiem lielā spēle ar turnīra līdervienību „Nikars”.

Spēlei pret RTU bija milzīga nozīme, jo uzvaras gadījumā otrā vieta pamatturnīra noslēgumā praktiski būtu garantēta. Jau no spēles pirmajām minūtēm BFC daudz vairāk uzbruka, taču arī viesi sagaidīja savas iespējas pretuzbrukumā. Momentu realizācija labāka bija Daugavpilij. Pirmajā puslaikā izcēlās Jans Radevičs un Vadims Atamaņukovs.

Otrā puslaika sākumā jau 3:0 panāca Jurijs Sokolovs, tomēr tās nebūt nebija spēles beigas. Viesi pamanījās panākt 3:3 un skatītājus sagaidīja nervus stindzinoša galotne. Tikai Jurija Halimona izveicība vārtu priekšā ļāva BFC „Daugavpils” tikt pie svarīgas uzvaras – 4:3.

BFC „Daugavpils” turnīra tabulā atpaliek tikai no „Nikars”, ieņemot pārliecinošu otro vietu. Tieši ar „Nikars” BFC aizvadīs nākamo spēli, pie tam jau šo trešdien! Spēles sākums plkst. 19:00.