19-01-2015

Volejbolisti Igaunijā uzvar vienu setu

Divas spēles izbraukumā Schenker volejbola līgā aizvadījusi DU komanda, kas prata uzvarēt vienu setu pret spēcīgo „Selver”. Diemžēl izcīnīt kādu punktu turnīra tabulā gan neizdevās.

Sestdien daugavpiliešiem pretī stājās TTU, kas uzvarēja pārliecinoši – 25:17, 25:15, 25:19. DU rindās jāizceļ Vitālijs Cinne, kurš guva astoņus punktus, kā arī gados jaunos Edgars Tiško, kuram kopā ar Aleksandru Samuilovu pa pieciem punktiem.

Svētdien DU jau nospēlēja krietni vien labāk, izrādot sīkstu pretestību „Selver”. Pēc zaudējuma pirmajā setā ar 23:25, otrajā setā izdevās reabilitēties ar tādu pašu rezultātu – 25:23. Diemžēl nākamajos setos pārāki bija mājinieki – 25:18, 25:19.

Atkal rezultatīvākais DU rindās bija Cinne, kuram šoreiz 17 punkti. 14 punkti Samuilovam, 13- Tomam Švānam, 11 – Ērikam Voroņko.