19-01-2015

DU basketbolistes uzvar un atgriežas Final Four zonā

Ļoti svarīgu uzvaru 15. janvārī Latvijas Jaunajā sieviešu basketbola līgā izcīnīja Daugavpils Universitāte, kas izbraukumā pārspēja tiešās konkurentes „Kolibri Pepsi/47. vidusskola”.

Pirmā apļa noslēdzošajā spēlē Daugavpils basketbolistes aizvadija cīņu ar tiešajām konkurentēm par vietu labāko četriniekā. Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, bet otrajā ceturtdaļā DU veica varenu izrāvienu, puslaiku noslēdzot savā labā ar rezultātu 43:32. Iekrāto pārsvaru izdevās noturēt līdz pat cīņas beigām, izskaņā pat to nedaudz palielinot – 83:67.

Varenu spēli uzbrukumā aizvadīja Tatjana Savicka, kuras reķinā 23 punkti. Kā allaž, produktīvi darbojās Santa Baltace (21 punkts, 11 bumbas zem groziem), kā arī Olga Lakomko (17 punkti, 6 piespēles).

Turnīra tabulā DU ar 8 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem ceturto vietu.