12-01-2015

DU basketbolistes izcīna mazrezultatīvu uzvaru

Ne bez pārdzīvojumiem Jaunajā Sieviešu basketbola līgā pie uzvaras izdevies tikt Daugavpils Universitātei, kas ļoti mazrezultatīvā spēlē ar 58:39 pieveica „Rīga/Jugla” komandu.

Daugavpilietes spēli iesāka labāk, taču uzbrukumā pārāk nesekmējās, tādēļ pārsvars krājās lēni. Abas komandas uzbruka ar zemu procentu, tādēļ nepārsteidza, ka kopā spēles pirmajā puslaikā tika gūti 45 punkti. Pēc 20 minūtēm rezultāts uz tablo 28:17 DU labā.

Par izšķirošo kļuva cīņas trešā ceturtdaļa, kurā Daugavpils ievērojami palielināja savu pārsvaru, sasniedzot pat vairāk nekā +20. Pēdējā ceturtdaļā tika dota iespēja izspēlēties plašam spēlētāju lokam un tas uzvarētāju neietekmēja – 58:39.

Desmit gūto punktu robežu šoreiz pārsniedza tikai Laura Gribuste (17 punkti) un Santa Baltace (15). Baltacei arī 13 bumbas zem groziem. 10 spēlēs DU izcīnījusi septiņas uzvaras un turnīra tabulā dala 4./5. vietu ar „Kolibri Pepsi/47. vidusskola”. Tieši ar šo komandu paredzēta nākamā turnīra spēle.