05-01-2015

BFC „Daugavpils” vēlreiz uzvar „RABU”

Lielisku sniegumu Latvijas Telpu futbola čempionātā turpina demonstrēt BFC „Daugavpils”,  kas kārtējā mačā ar 4:2 pārspēja RABA.

RABA kopā ar „Nikars” ir divas Latvijas pazīstamākās telpu futbola komandas, tomēr šis gads RABA nav bijis tas labākais. Līdzšinējās septiņās spēlēs tika izcīnītas tikai divas uzvaras, tādēļ BFC pirms šīs spēles pat tika uzskatīta par favorīti, kas uzvarēja arī pirmajā savstarpējā duelī.

Spēles rezultātu 8. minūtē atklāja Ričards Raščevskis, bet jau pēc minūtes viesi atjaunoja līdzsvaru. Nepagāja vēl minūte un atkal vārti Raščevskim un Daugavpilij - 2:1! Līdz puslaika beigām RABA spēja izlīdzināt rezultātu, bet Ņikitas Kaļiņina un Vadima Atamaņukova vārti otrajā puslaikā nosvēra svara kausus par labu BFC „Daugavpils”. Uzvara ar 4:2 un stabila otrā vieta turnīra tabulā.

Jau nākamajā kārtā BFC „Daugavpils” viesos tiksies ar turnīra līdervienību „Nikars”.