05-01-2015

DU volejbolisti gadu iesāk ar uzvaru un zaudējumu

3. un 4. janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā pēc nepilna mēneša pārtraukuma spēles aizvadīja Daugavpils Universitātes volejbolisti, tiekot pie vienas uzvaras un viena zaudējuma.

Sestdien DU komanda uzņēma turnīra pastarīti Viru komandu no Igaunijas. Šajā spēlē komandas sastāvu papildināja libero Andris Krūmiņš, tomēr tas nepalīdzēja uzvarēt pirmajā setā. Zaudējums ar 27:29. Par šo neveiksmi ar uzviju izdevās reabilitēties nākamajos trīs setos, pie tam pārliecinoši – 25:19, 25:19, 25:23. Lielisks uzbrukumā bija Vitālijs Cinne, kurš guva 20 punktus. Labs sniegums arī Aleksandram Samuilovam, kura rēķinā 16 punkti.

Svētdien DU pretī stājās viena no līgas spēcīgākajām komandām „Bigbank Tartu”. Šajā spēlē savu favorītu lomu igauņi apstiprināja, uzvarot daugavpiliešus ar 25:16, 25:21, 25:14. Vislabāko sniegumu mūsu komanda demonstrēja otrajā setā, kurā vairākkārt bija vadībā ar četriem punktiem, tomēr šo pārsvaru nosargāt neizdevās.

Rezultatīvākais ar 12 punktiem bija Samuilovs. Turnīra tabulā DU ar 13 punktiem ieņem astoto vietu 12 klubu konkurencē.