09-12-2014

DU volejbolisti apli noslēdz ar uzvaru un 8. vietu

Noslēdzies Schenker volejbola līgas pirmais aplis. Tā noslēdzošajā spēlē pie pārliecinošas uzvaras tika DU, kas šobrīd turnīra tabulā ieņem 8. vietu.

DU aizvadītajā nedēļas nogalē aizvadīja divas spēles. Pirmajā no tām bija jāspēlē pret spēcīgo Igaunijas komandu „BIGBANK Tartu”, pret kuras spēku pretargumenti tā arī neatradās – 15:25, 14:25, 14:25. Šajā mačā pa septiņiem punktiem komandas labā guva Toms Švāns un Aleksandrs Samuilovs.

Pilnīgs pretstats šim mačam bija otrais pret „Danpower Viru”. Šoreiz pretinieks tika uzvarēts ļoti pārliecinoši – 25:18, 25:21 un 28:26.

Lielisks sniegums uzbrukumā Rihardam Puķītim, kurš guva 14 punktus. 12 punkti Vitālijam Cinnem, bet desmit Tomam Švānam.

Pēc pirmā apļa DU ar 10 punktiem ieņem 8. vietu 12 klubu konkurencē. Aiz mūsu komandas ir trīs Igaunijas, kā arī viena Latvijas komanda ASK/Kuldīga.

Baltijas sieviešu līgas čempionātā „Ezerzeme” aizvadīja divas spēles ar Lietuvas komandām. Lejasgala komandu cīņā tika piedzīvots zaudējums četros setos „Heksa” (25:20, 25:27,  21:25, 14:25). Šajā spēlē komandas sastāvā jāizceļ Anastasija Kravčenoka, kura guva 17 punktus.

Otrajā spēlē pret spēcīgo „Achema” piedzīvota neveiksme trīs setos – 18:25, 23:25, 18:25. Uzbrukumā atkal visvairāk izcēlās Kravčenoka (9), kurai piebalsoja Aleksandra Kovaļenko (8) un Darja Tarasenko (8).

Nākamās turnīra spēles paredzētas janvārī. Šobrīd „Ezerzeme” ar diviem punktiem ieņem pēdējo vietu, bet tai vēl ir spēles rezervē.