01-12-2014

„Daugavpils/LDZ Cargo” atkal uzvar!

Jau piekto uzvaru pēc kārtas Latvijas 1. hokeja līgā izcīnījusi „Daugavpils/LDZ Cargo” komanda, kas viesos ar 5:2 pārspēja Valmieru.

Daugavpils komanda pēdējās spēles aizvada teicami un atkal izcīnīta uzvara. Izbraukuma spēle Valmierā tika gan iesākta, gan noslēgta sekmīgi. Jau 5. minūtē pēc precīziem Alekseja Latveļa un Ņikitas Belomestniha metieniem rezultāts kļuva 2:0, bet otrā perioda vidū jau 4:0! Belomestnihs guva savus otros, bet Andrejs Fjodorovs pirmos vārtus.

Atlikušajā laikā Valmiera iemeta divus vārtus, bet Daugavpilij vēl izcēlās Vitālijs Gorohovs, nodrošinot uzvaru ar 5:2.

Turnīra tabulā pēc šīs uzvaras Daugavpils/LDZ Cargo ar 17 punktiem izdevies pakāpties uz ceturto vietu, tikai par punktu atpaliekot no Liepājas.