24-11-2014

BFC galotnē izrauj uzvaru

Latvijas Telpu futbola čempionātā trešo uzvaru četrās spēlēs izcīnīja jaundibinātā komanda BFC „Daugavpils”, kas mājās ar 4:2 pieveica „Petrow”.

Spēli Daugavpilī klātienē noskatījās apmēram 300 skatītāji, starp kuriem netrūka arī ļoti skaļo „Petrow” līdzjutēju. Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā un arī noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Rezultātu atklāja daugavpilieši, bet viesi panāca izlīdzinājumu.

Otrais puslaiks ritēja mierīgākā tempā līdz brīdim, kad BFC panāca 2:1. Ilgu laiku šāds rezultāts arī saglabājās, pie tam vairākkārt daugavpiliešiem bija izcilas iespējas panākt 3:1, tomēr tās visas palika neizmantotas. Tas viss noslēdzās ar to, ka pēc izcila izpildīta soda sitiena „Petrow” panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Daugavpils metās uzbrukumā un sagaidīja Vadima Atamaņukova precīzo sitienu. Jau pašās spēles beigās skaistus vārtus guva arī Ņikita Kaļiņins, nodrošinot uzvaru ar 4:2!

Turnīra tabulā BFC „Daugavpils” ar deviņiem punktiem pakāpās uz otro vietu!