15-08-2011

Pilsētas futbola čempionātā uz otro vietu pakāpjas „Ceļdaris”

Daugavpils pilsētas futbola čempionāta 10. kārtā punktus zaudēja turnīra līdervienība „Ditton-Daugava”, bet „Latgales Ceļdaris”, pieveicot „Vikingus”, pakāpies uz otro vietu.

10. kārtā galvenā uzmanība tika pievērsta „Vikingu” un „Latgales Ceļdara” spēlei. Lai arī turnīra tabulā augstāk atradās pirmie, par uzvarētājiem kļuva „Ceļdara” spēlētāji. Pirmajā puslaikā tika iesisti divi vārti, bet otrajā tika pievienoti vēl vieni, tādējādi mačs noslēdzās ar rezultātu 3:0. Panākums ļāvis „Ceļdarim” pakāpties uz otro vietu kopvērtējumā.

Diezgan negaidīti punktus šajā kārtā zaudēja līdervienība „Ditton-Daugava”, kas nospēlēja 1:1 ar „LDZ Cargo”. Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet otrajā vienības apmainījās ar precīziem raidījumiem.

Citās spēlēs „PSK” ar 2:0 uzvarēja ilūkstiešus, bet „RSS-LRC” ar 3:1 pārspēja „Norteksu”.