10-11-2014

Hokejisti izrauj uzvaru no 2:4

Latvijas 1. hokeja līgā pie dramatiska panākuma izdevās tikt HK „Daugavpils”, kas savā laukumā pēcspēles metienos pārspēja Tukuma komandu – 5:4.

Spēli daugavpilieši iesāka vareni, jau sestajā minūtē izvirzoties vadībā ar 2:0! Ar vārtu guvumiem atzīmējās Dmitrijs Fuņikovs un Vadims Vabiščevičs. Diemžēl jau pēc pirmā perioda rezultāts uz tablo bija labvēlīgs viesiem – 3:2.

Otrā perioda astotajā minūtē Tukums guva arī ceturtos vārtus, taču Daugavpils nepadevās.Trešā perioda sākumā 29 sekunžu laikā vārtus iemeta Andrejs Fjodorovs un Anatolijs Ļeončiks, atjaunojot līdzsvaru!

Atlikušajā laikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, toties pēcspēles metienos Renāts Vabiščevičs savu iespēju izmantoja un nodrošināja Daugavpilij uzvaru!

Turnīra tabulā Daugavpils ieņem sesto vietu, par diviem punktiem atpaliekot no Valmieras. Jau 16. novembrī Daugavpils Ledus halles 15 gadu jubilejas svinībās šīs komandas tiksies savā starpā.