03-11-2014

Jaunatnes hokejs

Ar dažādām sekmēm šajā nedēļas nogalē spēles Latvijas jaunatnes hokeja čempionātā aizvadīja Daugavpils BJSS hokejisti.

Sestdien U14 vecuma grupas komanda savā laukumā uzņēma komandu „Pērkons 02”. Par mūsu komandas pārākumu lielas šaubas neradās un tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 8:1.

Ar diviem vārtiem un vienu piespēli atzīmējās Rolands Aleidzāns, bet 1+3 Artjomam Tretjakovam.

Tik labi neklājās U16 komandai, kas piekāpās „Rīga 99”. Nepilnu četru minūšu laikā daugavpilieši pamanījās ielaist divas ripas, tomēr 17. minūtē līdzsvars tika atjaunots – 2:2. Līdz pat pēdējai trešdaļai joprojām bija neizšķirts (4:4), taču spēka un meistarības rīdziniekiem izrādījās vairāk – septiņi vārti pēc kārtas un uzvara ar 11:4.