03-11-2014

Pirmā atrādīšanās mājās nav sekmīga

Bērnu Futbola centra „Daugavpils” futzālisti nesekmīgi aizvadījuši pirmo Latvijas Telpu futbola čempionāta mājas spēle. Spēlē pret spēcīgo „Nikars” piedzīvots zaudējums ar 1:15.

BFC „Daugavpils” šosezon pirmo reizi spēlē Latvijas čempionātā telpu futbolā. Jau pirmajā kārtā komanda negaidīti pārspēja vienu no Latvijas labākajām komandām RABA. Otrajā spēlē pretī stājās daudzkārtējie valsts čempioni „Nikars”.

„Daugavpils” laukumā devās novājinātā sastāvā, jo vairāki komandas spēlētāji bija nodarbināti Virslīgas un 1. līgas spēlēs lielajā futbolā. Tas viss izpaudās arī laukumā. Jau 3. minūtē viesi panāca 3:0, kas neko labu neliecināja. Uz brīdi situāciju uzlaboja Vadims Atamaņukovs, 5. minūtē panākot 1:3. Diemžēl turpinājumā „Nikars” vairs nebija apstādināms un viesi uzvarēja ar 15:1.

Vērts pieminēt, ka Daugavpils spēlētāji Atamaņukovs un Jurijs Halimons kopā ar Latvijas izlasi dosies uz pārbaudes spēlēm pret Angliju.