27-10-2014

Daugavpils derbijā graujoši uzvar „Daugava”

Svētdien stadionā „Celtnieks” norisinājās ceturtais pilsētas futbola derbijs. Tajā jau ceturto reizi šosezon uzvarēja Daugavpils „Daugava”, pārspējot BFC „Daugavpils” ar 5:0.

Pirms pēdējā sezonas derbija uz nenoteiktu laiku tika diskvalificēts „Daugavas” galvenais treneris Ivans Tabanovs, kā arī spēlētāji Aleksandrs Vlasovs un Jevgeņijs Kosmačovs. Taču viņu trūkums laukumā nejutās, jo „Daugava” tika pie ļoti pārliecinošas uzvaras.

Jau pirmajā puslaikā tika izmantotas rupjas BFC „Daugavpils” kļūdas aizsardzībā, kā rezultātā pēc 45 minūtēm uz tablo jau 2:0. BFC arī varēja izcelties, taču vienā no epizodēm bumba trāpīja pa vārtu stabu.

Otrajā puslaikā „Daugava” turpināja dominēt, gūstot vēl trīs vārtus. Interesanti, ka vārtus šajā spēlē guva pieci dažādi futbolisti.

„Daugava” turpina cīņu par medaļām, divas kārtas pirms sezonas noslēguma dalot otro vietu ar „Skonto”. BFC „Daugavpils” 2014. gadu noslēgs 8. vietā.