06-10-2014

Hokejisti Liepājā pa reizei uzvar un zaudē

Hokeja klubs „Daugavpils” Latvijas 1. līgas čempionātā hokejā izcīnījis otro uzvaru, pēcspēles metienos pārsējot „Liepāja/Juniors”.

Neskatoties uz tālo ceļu, „Daugavpils” spēja izcīnīt uzvaru komandu pirmajā spēlē sestdien. Spēles rezultātu 10. minūtē atklāja Dmitrijs Fuņikovs, bet 28. minūtē rezultāts kļuva jau 2:0 mūsu labā. Precīzs raidījums Oļegam Ņikiforovam. Diemžēl pēdējā periodā liepājnieki atspēlējās, pie tam izlīdzinājumu panāca pēdējā minūtē, kad vārtsargs tika nomainīts pret laukuma spēlētāju. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2, bet pēcspēles metienos vienīgais precīzais raidījums Vadimam Vabiščevičam, kas deva uzvaru ar 3:2.

Svētdien atkārtot šo rezultātu neizdevās. Liepājnieki jau pirmajā periodā guva divus vārtus, savukārt 32. minūtē rezultāts kļuva pagalam nepatīkams – 0:4. Goda vārtus mūsējiem guva Jevgeņijs Moisejevs, bet punktu pielika mājinieku hokejists Deniss Kuzminovs, nodrošinot liepājniekiem uzvaru ar 5:1.

Latvijas jaunatnes čempionātā Daugavpils BJSS U14 komanda ar 2:3 piekāpās „Jūrmala/Tukuma HK”, bet U16 vienība ar 5:7 zaudēja „Ogre Juniors/Jelgavas LSS”.