21-07-2014

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā iekļūst gan „Daugavpils”, gan „Daugava”

Nedēļas nogalē aizvadītas Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēles. Viegli nākamo kārtu izdevies sasniegt abām Daugavpils komandām, kas tika galā ar 1. līgas klubiem.

BFC „Daugavpils” sestdien viesojās Tukumā, kur ar 4:1 apspēlēja vietējo komandu. Jau spēles 4. minūtē rezultāts bija 2:0 par labu daugavpiliešiem, kas diktēja notikumus laukumā arī turpinājumā. Spēles gala iznākums 4:1 par labu „Daugavpilij”. Divus vārtus uzvarētājiem guva Pāvels Tarasovs.

Daugavpils „Daugava” svētdien viesojās Ogrē, kur tika pie uzvaras ar 3:1. Spēles rezultātu pēc stūra sitiena izpildes izdevās atklāt jau pirmajā puslaikā, bet otrā puslaika ievadā tika realizēts 11 metru soda sitiens – 2:0. Atlikušajā laikā „Daugava” panāca 3:0, bet jau kompensācijas laikā tomēr vienus vārtus ielaida.

Ceturtdaļfināla spēles tiks aizvadītas 2015. gada sākumā.