01-07-2014

Seniori startēja noslēguma sacensībās

Jelgavā nedēļas nogalē norisinājās 51. Latvijas Sporta Veterānu savienības sporta spēles vieglatlētikā, futbolā un volejbolā. Daugavpils komandas, kā ierasti, ieguva lielu skaitu godalgu.

Daugavpils pilsētas komandas sekmīgi startēja visās augstāk nosauktajās distancēs. Sieviešu volejbola turnīrā 40+ dāmas septiņu komandu konkurencē ieņēma pirmo vietu, finālā apspēlējot Rīgas komandu.

Neslikti nospēlēja arī vīriešu futbola komandas. 35+ un 40+ komandas iekļuva finālos, tomēr piekāpās pretiniekiem. 50+ komanda palika trešajā vietā.

Vieglatlētikā virkne mūsu pilsētas pārstāvju ieguva godalgotas vietas, bet par sacensību uzvarētājiem kļuva Aleksandrs Vnukovs, Ludmila Tokareva, Valentīna Petrova, Vera Grīnberte, Daina Amosova, Anfisa Ziļa, Aleksejs Bondarevs, Ignāts Šimkuns un jauktās stafetes komanda (I.Fjodorova, A.Uzols, L.Volkova, A.Ziļs).

Vnukovs savā vecuma grupā tika pat pie trīs zelta medaļām – 100 metros, tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Amosova uzvarēja diska mešanā un lodes grūšanā, Bondarevs 400 un 1500 metru skrējienos. Tokareva bija ātrākā 800 metros, savukārt Petrova palika nepārspēta 3000 metru skrējienā. Grīnberte uzvarēja 3000 metru soļošanā, Ziļa diska mešanā, bet Šimkuns 10000 metru soļojumā.