Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Sports » | Sporta ziņas

Sporta ziņas

30-06-2014

Lielākais Latvijas piedzīvojumu seriāls xRace Daugavpilī turpina neaizmirstamo sezonu


5.jūlijā Daugavpils pilsētā un tās apkārtnē notiks jau trešais xRace piedzīvojumu sacensību 2014.gada sezonas posms. Šogad ir jau piektā Latvijā populārāko piedzīvojumu sacensību sezona pēc kārtas, taču Daugavpilī sacensības notiks pirmo reizi. Starts neaizmirstajam posmam tiks dots plkst. 22.00 vakarā pie Daugavpils olimpiskā centra. Dalībniekus sagaidīs velobraukšana, orientēšanās un braukšana ar laivām, kā arī dažādi speciālie uzdevumi, kas būs jāveic vakarā un pa nakti, finišējot ar pirmajiem saullēkta stariem.

xRace ir gan izaicinošas profesionāliem sportistiem, gan arī piemērotas piedzīvojumu meklētājiem, uzņēmumu kolektīviem, aktīvās atpūtas mīļotājiem, ģimenēm, draugiem un citiem aktīvistiem, kam patīk aktīvi pavadīt nedēļas nogali.

Uzdevumi prasīs dalībnieku spēju stratēģiski domāt, ātri pieņemt lēmums, uzņemties atbildību, būt gataviem riskēt, arī pārvarēt bailes un risināt uzdevumus gan komandā, gan individuāli. xRace ir vienas dienas piedzīvojumu sacensības - komandu pavadītais laiks trasē atkarībā no izvēlētās distances ir no 1,5 - 8 stundām.

Visiem dalībniekiem tiek nodrošināts augstas kvalitātes serviss: ūdensdrošas kartes, veloserviss, sporta dzērieni un ēdināšanas punkti distancē, speciālo uzdevumu ekipējums, fotografēšana un filmēšana, dzēriens finišā, silta duša un pusdienas pēc sacensībām.

Ja patīk skriet, braukt ar velo, orientēties, nodarboties ar izturības sporta veidiem vai vienkārši gūt jaunus piedzīvojumus – xRace piedzīvojumu sacensības ir tieši tas, kas vajadzīgs. Individuālo piedzīvojumu meklētāju un uzņēmumu interese piedalīties spraigajās sacensībās ar katru gadu pieaug. Šogad no 26.aprīļa līdz 20.septembrim pieci sacensību posmi norisināsies ievērojamu, skaistu un gleznainu pilsētu apkaimēs – Ādažos, Saldū, Daugavpilī, Rīgā un Ērgļos.

Reģistrēties sacensībām iespējams līdz 5.jūlijam mājas lapā www.xrace.lv – jo ātrāk reģistrējas, jo lētāka dalības maksa. Ikviens varēs izvēlēties distanci pēc savām spējām: Mini klasē aicināti piedalīties piedzīvojumu sacensību iesācēji, bet jo īpaši ģimenes ar bērniem, Tautas klasi ieteicams izvēlēties ikvienam ar orientēšanās pamatzināšanām, kam patīk aktīvas nodarbes pie dabas, bet Sporta klase piedāvās sacensties ar labākajiem piedzīvojumu meklētājiem un pārbaudīs ikviena dalībnieka fizisko sagatavotību.

Sacensības atbalsta – Isostar, Sportland, Garmin, Vitamax, Vichy, VivaSport, Fazer, RedBull, 1188, Daugavpils pilsētas dome. Sīkāka informācija pieejama xRace mājas lapā www.xrace.lv.
Atpakaļ