30-06-2014

Triatlonisti iegūst pirmās četras vietas Latvijas čempionātā

Daugavpils triatlonisti izcili nostartējuši Latvijas čempionātā triatlonā, kas norisinājās Liepājā. Daugavpilieši ieņēma pirmās četras vietas. Par čempionu kļuva Artūrs Sprukts.

Triatlona sprinta distancē (750 metru peldējums, 20 kilometru riteņbraukšana, 5 kilometru skrējiens) startēja apmēram 60 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un arī Baltkrievijas. Latvijas čempionāta ieskaitē gan tika ņemti vērā tikai Latvijas pārstāvji.

Absolūtajā ieskaitē daugavpilieši uzrādīja teicamus rezultātus, ieņemot pirmās četras vietas. Par uzvarētāju kļuva Artūrs Sprukts (pirmā vieta arī junioru ieskaitē), aiz sevis atstājot Timuru Mamedovu (1. vieta jauniešu ieskaitē), Viktoru Žigarkovu un Ingvaru Ivanovu.

50+ grupā labākais rezultāts Anatolijam Levšam, bet otrā vieta Aivaram Uzolam. Sievietēm ceturtā vieta Anitai Ļebedevai, bet jauniešiem trešais rezultāts Raivim Valteram.