30-06-2014

Šāvēji startēja Latvijas kausa posmā

Ādažos nedēļas nogalē norisinājās Latvijas kausa otrais posms šaušanā ar kaujas ieročiem. Vairāki Daugavpils sportisti ieguva godalgotas vietas.

Šaušanā ar bisi no 50 metru attāluma sievietēm lieliski nostartēja Arta Vagale, kas izcīnīja uzvaru gan šajā posmā, gan arī ir pirmā kopvērtējumā. Vīriešiem Mantas Meiļiūnas ieņēma otro vietu, pie tam uzstādīja savu personisko rekordu, tikai par diviem punktiem atpaliekot no Sporta meistara normatīva. Andris Vagalis ieņēma trešo vietu. Komandu ieskaitē Daugavpils otrajā vietā.

Šaušanā ar dienesta pistoli no 25 metriem vīriešiem Rihards Gerts bija otrais, savukārt sievietēm trešais rezultāts Artai Vagalei. Komandu vērtējumā otrais rezultāts Daugavpils pilsētai.

Ātršaušanā Gertam un Vagalei otrās vietas, bet komandai trešā vieta. Vērts uzsvērt, ka sacensībās startēja ļoti liels dalībnieku skaits. Vīriešu konkurencē par uzvarām cīnījās 109 dalībnieki, bet dāmām 22 sportistes. Komandu skaits arīdzan pieklājīgs – 16.

Nākamais un arī noslēdzošais posms norisināsies jūlijā.