07-04-2014

Noslēdzies starptautisks sambo turnīrs

5. aprīlī Kultūras un sporta pils zālē norisinājās starptautisks sambo turnīrs „Daugavpils Youth Open 2014”, kurā piedalījās sportisti no piecām valstīm.

Daugavpilī par godalgām vairākās vecuma un svara kategorijās cīnījās 146 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Prestižākajās grupās uz pirmo vietu pretendēja 10-12 dalībnieki.

Daugavpils komanda nostartēja sekmīgi, iegūstot pa trīs zelta un bronzas godalgām, kā arī vienu sudrabu.

Par turnīra uzvarētājām kļuva uzreiz trīs mūsu meitenes: Violeta Sokoreviča, Jūlija Stankeviča, Darja Kitele. Otro vietu svara kategorijā līdz 56 kilogramiem ieņēma Kristina Matuleviča.

Puišiem svara kategorijā līdz 66 kilogramiem trešo vietu ieņēma Edgars Polonskis. Svara kategorijās līdz 45 un 39 kilogramiem līdz bronzas medaļām aizsniedzās Ilija Volkovs un Maksims Novikovs.