18-03-2014

Basketbolistēm uzvarām bagāta nedēļas nogale

Divas uzvaras tikpat spēlēs Jaunajā Sieviešu basketbola līgā Daugavpils Universitātes meitenēm, kas viesos pārspēja Saldus, bet mājās Jelgavas komandas.

Piektdienas spēle Saldū izvērtās viegla, jo jau no pirmajām minūtēm tika iegūts drošs pārsvars, kas turpinājumā tika pakāpeniski arvien palielināts. Līdz pat pēdējai ceturtdaļai pretinieces bija guvušas tikai 26 punktus, tomēr beigās iemeta 48. Mūsu komanda atbildēja ar 87 punktiem. 27 punkti Santai Baltacei, bet 21 punkts Olgai Lakomko.

Svētdien DU meitenes savā laukumā uzņēma Jelgavas blici. Šoreiz tik ātri lielu pārsvaru iegūt neizdevās, taču ar katru nākamo minūti pārliecība par saviem spēkiem pieauga. Uzvara ar 79:44.

Atkal lieliska uzbrukumā bija Baltace, kurai šoreiz 28 punkti. Šobrīd DU ar 9 uzvarām 11 spēlēs ieņem otro vietu apakšgrupā, kurā komandas cīnās par 7.-14. vietu.