03-03-2014

Biatlonisti ieguva medaļas Latvijas kausā

Nedēļas nogalē Latvijas biatlona centrā Madonā norisinājās Latvijas un Lietuvas kausa izcīņas sacensības biatlonā. Vairāki Daugavpils sportisti ne tikai iekļuva godalgoto pulkā, bet arī kļuva par čempioniem.

Latvijas kauss vienlaicīgi bija arī Lietuvas kausa posms, tādēļ uz Madonu devās arī spēcīgākie šīs valsts biatlonisti. Junioru grupā sevi lieliski pieteica Žans Andrejevs, kurš individuālajā distancē (15 kilometri) kļuva par absolūto uzvarētāju. Sprintā viņam otrā vieta. Šobrīd Latvijas biatlonistu vērtējumā Andrejevs junioru reitingā atrodas pirmajā pozīcijā.

12,5 kilometru distancē par uzvarētāju kļuva Natālija Kovaļova, kurai uzvara arī sprintā. Divas trešās vietas ieguva Aļona Deiko.

Jaunākajās grupās divas trešās vietas Ērikam Loktevam, bet Pāvels Pancerko uzrādīja otro rezultātu sprintā. Nākamnedēļ norisināsies Latvijas čempionāts, bet 15. un 16. martā notiks Baltijas valstu čempionāts biatlonā.