03-03-2014

Rēzekne/Dinaburg atkal uzvar ar 9:8

Latvijas 1. florbola līgā iesākušās izslēgšanas spēles. Ļoti veiksmīgi spēlē Rēzeknes un Daugavpils apvienotā komanda, kas ar identisko 9:8 divas reizes pārspējusi “LU/FS Masters”.

Pirmā komandu savstarpējā spēle tika aizvadīta jau 23. februārī, bet otrais mačs notiks 28. februārī. “Rēzekne/Dinaburg” iesāka vareni, jau septītajā minūtē panākot 3:1, taču turpinājums bija ļoti līdzīgs. Otrā perioda vidusdaļā divu vārtu pārsvars jau bija rīdziniekiem, kas tomēr to nenoturēja. Uzvaras vārtus 51. minūtē guva Ivans Kokins – 9:8.

Labākais mūsu komandā bija Aleksandrs Grehovs, kura kontā trīs vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Sērijā mūsu komanda uzvarējusi ar 2:0. Pusfinālā mums pretī stāsies “Apelsīns/Talsi” vienība.