27-02-2014

“Daugavpils” noslēdz regulāro sezonu ar 1:5

Noslēgusies Latvijas hokeja čempionāta regulārā sezona. Hokeja klubs “Daugavpils” gadu noslēdza ar zaudējumu savās mājās 1:5 “Kurbads”. Vienīgos vārtus guva Sergejs Tagančikovs.

Regulārā sezona noslēgusies ar “Daugavpils” zaudējumu “Kurbads” vienībai. Mūsu komanda noslēguma tabulā ieņēma sesto vietu sešu klubu konkurencē. Ceturtdaļfinālā daugavpilieši tiksies ar “Rīga/Prizmu”.

Noslēdzošajā spēlē pret “Kurbads” Daugavpilij neizdevās pacīnīties par panākumu. Jau pirmajā periodā tika ielaisti divi vārti, bet trešā perioda sākumā viesi izcēlās vēl divas reizes. 50. minūtē Sergejs Tagančikovs pēc Maksima Osipova un Jura Jevdokimova piespēlēm panāca 1:4, bet neilgi pirms cīņas noslēguma vienreiz izcēlās arī pretinieks.

Ceturtdaļfināla sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām. Pirmās spēles jau 1. martā, bet daugavpiliešus mājās varēsim redzēt 4. martā plkst. 19:00.