25-02-2014

Daugavpils džudisti sacentās Lietuvā

No 21. līdz 23. februārim Alitā notika 26. starptautiskais džudo turnīrs, kas Latvijas sportistiem bija ļoti svarīgs, jo notika cīņa par punktiem iekļūšanai izlases sastāvā.

Alitā sapulcējās cīkstoņi no desmit valstīm: Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, Moldovas, Rumānijas un Čehijas.

Daugavpils komandas „Singitaj” pārstāvji nostartēja veiksmīgi. Svara kategorijā līdz 48 kilogramiem par čempioni kļuva Violeta Sokoreviča, savukārt sudraba medaļu kategorijā līdz 52 kilogramiem ieguva Jūlija Stankeviča.

Vladislavs Ivanovs daudzsološi iesāka cīņas svara kategorijā līdz 55 kilogramiem, izcīnot divas uzvaras, tomēr beigās divas reizes piekāpās oponentiem, ieņemot piekto pozīciju.

Aleksandrs Puzirevskis un Ilija Volkovs izcīnīja pa vienai uzvarai. Pēc sacensībām puiši palika uz starptautisko nometni – randori, kur guva vērtīgu pieredzi.