28-01-2014

Daugavpils airētāji iegūst medaļas Eiropas čempionātā adaptīvajā grupā

Daugavpils airētāji nedēļas nogalē Dānijā piedalījās Eiropas čempionātā, pie tam darīja to sekmīgi, izcīnot vairākas godalgas.

1000 metru distancē adaptīvajā grupā vīriešiem no Daugavpils sportistiem vislabāko rezultātu sasniedza Pāvels Kazakevičs, kurš ar laiku 3:10,8 minūtes ieņēma otro vietu. Nepilnas piecas sekundes viņam zaudēja Andrejs Kirins, kuram trešā vieta un bronzas godalga. Piektais šajā distancē bija Aleksejs Korsaks ar laiku 3:27,3 minūtes.

Vērts pieminēt, ka Kazakevičs uzrādīja savu personisko rekordu. Ar personisko rekordu sacensības noslēdza arī Žanna Cvečkovska, kurai tā bija debija šāda līmeņa sacensībās. Viņai savā grupā trešā vieta.

Ļoti tuvu medaļai 9 sportistu konkurencē bija Olga Svirska, kura praktiski visu distanci atradās trešajā vietā, tomēr pēdējos metros par 0,6 sekundēm zaudēja savai konkurentei, ierindojoties ceturtajā pozīcijā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijā Baltijas mēroga lielākajās sacensībās piedalījās arī citi mūsu airētāji. Šajās sacensībās īpaši jāizceļ Daugavpils profesionālās vidusskolas puišu komandu, kura savu vidusskolu grupā ieguva pirmo vietu! Komandā brauca Vjačeslavs Gorins, Vladislavs Ugarenko, Tomašs Barila un Vladlens Lazdovskis.

Para-airētāju ieskaitē savā grupā nepārspēts palika cits daugavpilietis Eduards Pupels. Vieglsvaru kategorijā dāmām otro vietu ieguva mūsu sportiste un trenere Ludmila Ivanova.