06-01-2014

Florbolisti izcīna uzvaru mājās

Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā pie panākuma izdevies tikt „Rēzekne/Dinaburg” komandai, kas Latvijas florbola čempionātā pārspēja „Babīti” – 8:4.

Latvijas florbola čempionāta 1. līgā sekmīgi turpina spēlēt Rēzeknes un Daugavpils apvienotā komanda. Svētdien daugavpilieši savā laukumā tikās ar Babītes komandu.

Lai arī pirmos vārtus šajā cīņā guva viesi, „Rēzekne/Dinaburg” ļoti ātri atspēlējās un arī izvirzījās vadībā. 15. minūtē Babīte panāca 2:2, tomēr perioda pēdējā minūtē divi gūtie vārti svara kausus nosvēra mājinieku labā.

Vēlreiz atgriezt intrigu spēlē viesiem izdevās 25. minūtē, kad viņi guva vārtus mazākumā – 3:4. Atlikušajā laikā mūsu komandas līderi Igors Kalnačs, Ivans Kokins, Marks Višņakovs un Jurijs Ivenkovs iemeta četrus vārtus, uz ko pretinieks atbildēja tikai ar vienu precīzu metienu. Uzvara ar 8:4.

Savā grupā „Rēzekne/Dinaburg” ieņem pārliecinošu otro vietu. Jau pēc nedēļas mūsu vienība izbraukumā spēlēs ar otras grupas līderi „Apelsīns/Talsi”.