06-01-2014

Hokejisti piedzīvo zaudējumu Ozolniekos

Daugavpils hokeja komanda Latvijas čempionātā piedzīvojusi zaudējumu izbraukumā. Šoreiz ar 3:11 tika zaudēts „Ozolnieki/Monarch” vienībai.

Viens no līdzšinējiem daugavpiliešu līderiem Edgars Apelis karjeru turpinās Ukrainā, tādēļ „Daugavpils” sastāvs sezonas atlikušajā daļā kļūs vēl gados jaunāks. Nedēļas nogalē mūsu pilsētas komanda devās uz izbraukuma spēli pret „Ozolnieki/Monarch”.

Par lielu pārsteigumu mājiniekiem spēles 7. minūtē atklāja tieši daugavpilieši, kad precīzi meta Sergejs Tagančikovs. Vadību mūsu klubs saglabāja līdz pat 15. minūtei, kad 17 sekunžu laikā ielaida divus vārtus – 1:2.

Intriga spēlē tika saglabāta līdz pat otrā perida vidum. Sākumā mājinieki panāca 4:1, bet tad ar precīzu metienu Oskars Ancītis nedaudz samazināja deficītu. Diemžēl atlikušajā laikā spēka mūsējiem pietrūka. Tagančikovs vēl otrajā trešdaļā iemeta vienus vārtus, bet mājinieki iemeta vēl vairāk. Beigās viņiem uzvara ar 11:3.