31-10-2013

BFC “Daugava” sagrauj Tukumu ar 10:2

Kvalificēšanās Latvijas futbola Virslīgai nav apstādinājusi BFC “Daugava”, kas vakar izbraukumā ar 10:2 sagrāva FK “Tukums 2000 TS/Salaspils” vienību.

BFC “Daugava” jau priekšlaicīgi bija nodrošinājusi pirmo vietu Latvijas 1. līgā, kas dod automātiskas tiesības cīnīties nākamā gada Virslīgā. Neskatoties uz to, noskaņojums komandā bijis ļoti nopietns, par ko liecina graujošā uzvara pār Tukumu.

Spēli Daugavpils komanda iesāka vareni, bet noslēdza vēl iespaidīgāk. Pirmo 37 minūšu laikā tika gūti trīs vārti, uz ko tukumnieki atbildēja ar vārtu guvumu pašās pirmā puslaika beigās. Papildus intrigu tas gan neradīja, jo otrā puslaika ievadā “Daugava” desmit minūšu laikā guva četrus (!) vārtus, kliedējot jebkādas šaubas par uzvaru.

Beigās rezultāts iespaidīgs – 10:2. Pa diviem vārtu guvumiem Pāvelam Koļcovam, Nakano Riotaro un Jurijam Halimonam. Pa reizei izcēlās Pāvels Riževskis, Vadims Atamaņukovs, Vladislavs Fjodorovs, Dmitrijs Klimaševičs.

BFC “Daugava” atlicis nospēlēt vairs tikai divas spēles, tajā skaitā arī šo svētdien pret “Skonto” dublieriem.