30-09-2013

Daugavpils hokejisti interesantā mačā piekāpjas “Prizmai”

Ceturto spēli Latvijas hokeja čempionātā aizvadījuši “Daugavpils” spēlētāji. Uzvarot trešo trešdaļu ar 2:0, daugavpiliešiem visā spēlē zaudējums “Rīgai/Prizma” ar rezultātu 2:5.

Viesi no Rīgas rezultātu atklāja 8. minūtē, bet 14. minūtē pārsvaru dubultoja, iemetot vārtus skaitliskajā vairākumā. Ļoti neveiksmīgi Daugavpils aizvadīja otrā perioda vidu, kad piecu minūšu laikā zaudēja trīs vārtus. Pie tam vieni no tiem tika zaudēti vairākumā.

Pēc vārtsarga nomaiņas 30. minūtē “Daugavpils” vārtus vairs neielaida un pēdējā periodā no 0:5 panāca 2:5. Ruslans Kurelass nostāvēja “sausā”, bet vārtus iemeta Ņikita Belomestnihs un Vladimirs Borovkovs.

Jau trešdien Daugavpils Ledus hallē plkst. 19:00 Daugavpils tiksies ar “Zemgali”, bet 5. oktobrī uzņemsim “Ozolnieki/Monarch”.