30-05-2011

„Daugava” mājās nospēlē neizšķirti ar „Jūrmalu”

Sestdien „Daugavas” stadionā vietējā „Daugava” uzņēma „Jūrmalas” futbolistus. Aizvadot labu spēli, tika nospēlēts 1:1.

Latvijas futbola Virslīgā aizvadītajā nedēļas nogalē tika aizvadītas 12. kārtas spēles. Daugavpiliešiem pretī stājās ambiciozā „Jūrmala”, kuras sastāvā netrūkst arī mūsu pilsētas futbola audzēkņu.

Jau no pirmajām minūtēm „Daugava” uzbruka vairāk par pretinieku, cenšoties apdraudēt vārtus pārsvarā no tālienes. Pāris iespējas bija Volkovam un Gongadzem, bet tās palika neizmantotas. Par to nācās samaksāt pirmā puslaika beigās, kad pēc lieliska Belova reida vārtus viesu labā guva Jurijs Idionovs.

Pēc pārtraukuma mājinieki sāka spēlēt vēl aktīvāk, lieliem spēkiem dodoties uzbrukumā. Bieži vien visi „Jūrmalas” spēlētāji tika iespiesti pie sava soda laukuma, taču tas rezultātu nedeva līdz pat 89. minūtei, kad eleganti soda sitienu izpildīja Igors Dudņiks, izglābjot mums punktu – 1:1.

Turnīra tabulā „Daugava” ar 21 punktu ieņem trešo vietu.