03-06-2013

Kovaļovam trīs vārti, „Daugava” sagrauj „Ilūksti”

Savu pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā izcīnījusi Daugavpils „Daugava”, kas ar 5:0 sagrāva Ilūkstes Novada sporta skolu. Ar trīs vārtu guvumiem atzīmējās Andrejs Kovaļovs.

Smscredit.lv Latvijas Futbola Virslīgas pirmā apļa noslēdzošajā spēlē „Daugava” bez jebkādiem variantiem apspēlēja Ilūksti. Jau pirmajā puslaikā daugavpilieši guva divus vārtus. Sākumā ar eleganti realizētu soda sitienu izcēlās Andrejs Kovaļovs, bet pēcāk izcēlās komandas kapteinis Mihails Ziziļevs.

Otrā puslaika sākumā Ibrahims Babatunde no neliela attāluma panāca 3:0, savukārt Kovaļovs guva pat divus vārtus, abas reizes izceļoties ar atkārtotiem sitieniem. Rezultāts varēja būt arī vēl graujošāks, bet vairāki labi momenti netika realizēti.

Ne tik labi klājās BFC „Daugavai”, kas tikai ar pūlēm prata nospēlēt 1:1 ar Rēzeknes BJSS. Vienīgie vārti Daugavpils kluba rindās japānim Riotaro.