16-05-2013

Daugavpils hokejisti ļoti saspringtā spēlē vēlreiz uzvar kanādiešus

Ar Daugavpils izlases hokejistu triumfu noslēgusies divu spēļu sērija pret Kanādas studentiem. Trešdienas vakarā daugavpilieši uzvarēja saistošā spēlē ar 4:3.

Pēc graujošās uzvaras pirmajā dienā ar 10:1 daugavpilieši veica vairākas izmaiņas sastāvā, ļaujot pie spēlēšanas tikt tiem hokejistiem, kuri otrdien nespēlēja. Neskatoties uz to, jau otrajā minūtē rezultāts bija 1:0 Daugavpils labā. Izcēlās Rihards Grigors. 13. minūtē Ēriks Ševčenko panāca 2:0, bet kanādieši atguvās, pie tam guva divus vārtus deviņu sekunžu laikā!

30. minūtē Artūrs Kuzmenkovs atkal vadībā izvirzīja Daugavpili, savukārt Mārtiņš Jakovļevs trešā perioda ievadā panāca jau 4:2. Kanādieši parūpējās par sīkstu spēles galotni, panākot 3:4, tomēr vairāk vārtu guvumu nebija.

Daugavpils komandā par labāko dienas hokejistu tika atzīts vārtsargs Kristiāns Čopējs, bet par tūres labāko – Vitālijs Hvorostiņins. Kanādiešiem labākā spēlētāja tituls NHL draftētajam Korbanam Naitam.

Pēcspēles metienu sērijā hokejistiem ar bullīšu izpildīšanu nesekmējās, tomēr galu galā Edgars Apelis prata pārspēt pretinieku vārtsargu, nodrošinot Daugavpilij uzvaru arī šajā komponentā.