13-05-2013

“Daugavu” sagrauj Pertijas “Skonto”

Latvijas futbola Virslīgā graujošu zaudējumu piedzīvojusiDaugavpils“Daugava”, kas savu skatītāju priekšā bez variantiem ar 1:4 piekāpās Rīgas “Skonto”.

Rīgas “Skonto” ierašanās Daugavpilī radīja lielu ažiotāžu, jo rīdziniekus trenē bijušaisDaugavpilskomandas galvenais treneris Tamazs Pertija. Kā izrādījās, viņa vadītā komanda spēlei bija sagatavota krietni labāk. Ja pirmajā puslaikā “Daugava” prata izrādīt pretestību, otrajā spēles daļā par “Skonto” uzvaru šaubu nebija ne mazāko.

Spēles rezultātu pirmā puslaika beigu daļā atklāja Aleksandrs Fertovs, kurš guva vārtus ar sitienu no 20 metriem, bet ātri vien “Daugava” rezultātu izlīdzināja, kad 11 metru soda sitienu realizēja Jurijs Sokolovs. Vienpadsmitmetrinieku nopelnīja Stenlijs Ibe.

Otrajā puslaikā “Skonto” guva trīs vārtus, pie tam visus dažādā stilā, tiekot pie pelnītas uzvaras ar 4:1. Sešās kārtās “Daugava” ieguvusi tikai astoņus punktus, no līderiem atpaliekot jau par sešiem punktiem.